Ssri+Cabaser\dostinex

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

Ssri+Cabaser\dostinex

przez kubisch 09 gru 2013, 19:01

To okrutnie drogo Cie taka impreza wychodzi

No tak licząc z 1 tabletka tygodniowo to 140 zł na miesiac , ale co zrobić ...
:(

Ssri+Cabaser\dostinex

przez mio85 05 paź 2014, 15:58
Witajcie,
czy po tym dodatku w gore idzie tylko libido, cy rowniez takie rzeczy jak erekcja, uwrazliwienie czlonka, kondycja i powrot orgazmu?

Dwa czy jest bezpieczne dlugotrwale stosowanie, tzn. czy bezpieczne jest ciagle zbijanie prolaktyny (choc u mezczyzn niepozadana, ale jakas norma istnieje), oraz czy w organizmie nie wytworzy sie tolerancja na dopamine i zmniejszenie naturalnej jej produkcji?

Ssri+Cabaser\dostinex

przez benzowiec84 23 lip 2017, 14:58
Modi napisał(a):hej,

dostalem od lekarza esci 10mg rano+trriticco na noc. Samopoczucie jednak okropne na takim mixie,gorzej niz przed.Libido w dol masakra.

znalazlem na internecie cos takiego

We illustrate 2 patients with depression who attained dramatic improvement of energy loss and fatigue when treated with cabergoline, a dopamine agonist, and milnacipran, a serotonin-noradrenalin reuptake inhibitor. Although the biologic basis of energy, motivation, and fatigue in association with depression remains unknown, some reports suggest that the decrease of noradrenalin and dopamine in the brain are particularly related to these symptoms. Therefore, treatment strategy that enhances these two monoamine neurotransmissions may be appropriate for getting a boost in energy and eliminating fatigue in patients with depression. These cases suggest that further studies are warranted to confirm the potential benefit of this strategy in the treatment of patients with depression who failed to attain complete remission due to residual symptoms including energy loss and fatigue refractory to previous treatments.

Carboline=cabaser badz polski dostinex blokujacy dzialanie prolaktyny,ktora jak wiadomo jest antagonista dopaminy. Na wlasna reke dolozylem,bo nie znioslbym takiego stanu. libido wrocilo,mordeczka usmiechnieta :] Byc moze przyda sie komus ta informacja

zapraszam do ewentualnego podzielenia sie wlasnymi doswiadczeniami

to jest bardzo dobre połączenie sam stostuje teraz do brintellixu , bo pewnie tez podnosi prolaktyne , ciekawi mnie też czy dostinex zlikwidował by skutki uboczne seksualne u sobob przyjmujących SSRI , na pewno w jakimś stopniu tak ,ale wydaję mi się , że uboki seksualne wynikają też z innych mechanizmów niż sama prolaktyna , coś z 5ht1a rec chyba . np po odstawieniu fluoksetyny miałem roczne PSSD , podwyższenie testosteronu clomidem o sporo ponad norme i branie dostinexu(zbicie prolaktyny praktycznie do 0) też nie pomogło na PSSD , dpiero po roku przeszło i znowu mam libido jak "ta lala " .

np po brintellixie nie mam zadnych skutków ub seksualnych i mysle ze dlatego że działa na 5ht1a . pozdrawiam.

deuga sprawa interesuję mnie sam wpływ antyanhedoniczny czy przeciwdepresyjny cabaseru/dostinexu skoro działa na d2 . jak sulprd,czy ami . ja niestety nie zauważyłem , ale brałem tylko 0,25mg na tydzień . może by trzeba było więcej brać .

ale jak wyżej napisane serotonina,noradrenalina i dopamina 3 rzeczy żeby lek na toi działał , to napewno lepiej niż same SSRI czy SNRI .

na mnie osobiście najleiej dzialala paroksetyna , ale libido masakra . może mixy ssri + seliglinina w dawkach 5mg . co napewno nie grozi zespolem serotoninowyb bo dawka 5mg aktywuje tylko mao-b . ciul wie co juz robic
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg