Skocz do zawartości
Nerwica.com

Benzodiazepiny, opiaty vs narkotesty


Gość uzytkownik

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba uważać i dokładnie czytać ulotki. Już kilka osób było karanych za prowadzenie pod wpływem środków podobnie działających do alkoholu, na mocy art. 178A KK. Pewnie wszyscy wiedzą, ze Codeina daje dodatnie testy na opiaty a wchodzi w skład kilku preparatów dostępnych bez recepty(OTC). Kupimy środek na stacji benzynowej(specjalnie nie podaję nazw aby nie reklamować) i będziemy karani oraz zabiorą nam prawo jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupimy środek na stacji benzynowej(specjalnie nie podaję nazw aby nie reklamować) i będziemy karani oraz zabiorą nam prawo jazdy.

Nie wydaje mi się, aby na stacji było można kupić kodeinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda w sumie, że tak są traktowane BZD, bo przecież wiadomo, że bezpieczniejszym użytkownikiem drogi będzie osoba z lękami stłumionymi niskimi dawkami benzo aniżeli nerwicowiec trzęsący się i nieprzewidywalny w swoim nagłym, czasem napadowym zachowaniu (mowa np. o lęku napadowym czy panicznym na jakimś tle). Wydaje mi się, że OK - benzo niech sobie jest na liście, ale jakaś zdroworozsądkowa dawka nie powinna być karana - dot. oczywiście wyłącznie osób, które mają papiery, że się leczą, a nie są użytkownikami rekreacyjnymi. Czyli mamy trochę takie trochę od dupy strony wzięte prawo, bo akurat dawka nie jest istotna - byle coś wykazało i jest kaplica. Ba, jestem święcie przekonany, że osoby pracujące w policji narażone niejednokrotnie na ogromny stres także są pod ich wpływem - nawet podczas służby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×