Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychodeliki


Gość QueenForever

Rekomendowane odpowiedzi

Stosował z Was ktoś jakiekolwiek substancje psychodeliczne? dodam ze nie są to narkotyki gdyz nie oddziałują na układ nagrody w mózgu ,pobudzają one głównie receptor serotoninowy 5HT2a-skutki ich zażycia to silne enteogeniczne doświadczenia, które obejmują intensywne efekty wizualne, wyraźne zmiany percepcyjne, euforia a nawet halucynacje, mogące przedstawiać rzeczywiste obrazy,często wzrost libido i porządania.

Najwartościowsze z nich to DMT, Metocyna, 2C-P oraz 25I-N BO Me.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pytasz o psychodeliki czy o leki? :D

 

bo z leków to rozne dawki roznych lekow czyli ssri, xetanor, asertin, citabax,( jeszcze jakies ktorych nie pamietam, na litere f) potem neuroleptyki, anafranil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pytasz o psychodeliki czy o leki? :D

 

no psychodelikow domyslam sie, ze nie brales :mrgreen: chyba, ze sie myle

 

ogolnikowo napisales, ale jadles te leki w maksymalnych dozwolonych dawkach? bo np. na mnie dawki przecietne w ogole nie dzialaly na nic tylko te maksymalne. A niektorzy psychiatrzy mam wrazenie, ze zamiast wycisnac z danego leku max co sie da to zmieniaja na inny bo przecietna dawka nie dziala :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W różnych konfiguracjach różne dawki od minimalnych do dużych, moze nie kazdy lek, dokładnie Ci nie powiem, gryzie mnie troche bo czytalem temat o paroksetynie ze 60 mg minimum powinno być, ja mialem maks 40 mg. A moze jeszcze cos innego wyprobowac, jutro ide do lekarza to bede myslal.

 

A psychodeliki próbowałem też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×