Skocz do zawartości
Nerwica.com

co na potworne zmeczenie i spuchniete nogi po lekach???


Stonka

Rekomendowane odpowiedzi

Biore 60-90 mianseryny na sen i 2000 depakiny i NIE ZYJE

zwl w tych upalach

jestem od miesiecy potwornie zmecozna,a teraz doszlo spuchniecie i okropny bol nog, zwl lydek. Nie moge stac

Probowalam smarowac venorutenem, mascia z kasztanowca z dodatkeim heparyny ale to nic nie pomaga

Ktos ma jakies doswiadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze, odstaw tą depakine, zamien na inny stabilizator, bo ten lek zrobi z ciebie potwora - wiem co mowie, bo widzialem kolezanke ktora brala go 8 miesiecy, byla normalnie wygladajaca dziewczyna, nie była otyła, nie była chuda, w sam raz, jak ja zobaczylem po depakinie to ... MONSTRUM.

zmeczenie to tez objaw depakiny, my musielismy jej pomagac by weszla po schodach, nie mogla wypic grama alkoholu bo dostawala totalnej zwały, z reszta bez alkoholu chodzila jak naćpana.

 

odstaw ta trucizne, bo ten lek ma koszmarne uboki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaqzax-3, nie jest powiedziane, że autorka po depakinie przytyje.

Stonka, Lioton 1000 warto wypróbować, jak nie pomoże najlepiej udać się z tym do lekarza, może to być spowodowane albo lekami albo problemami z krążeniem, co może wzajemnie się uzupełniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mianseryna strasznie zatrzymuje wodę i zwiększa apetyt,człowiek budzi się nalany jak balon.Spróbuj Uroseptu- ziołowy środek działający też moczopędnie- opuchlizny trochę schodzą.Bardziej drastyczna metoda-ale tylko doraźnie-2 tabl.Furosemidu-b.silny moczopędny.Wysikasz ok 3-4 litry wody,ale po ok 6 godzinach to wróci(dziewczyny biorą to przed balami,sylwestrem,żeby zmieścić się w sukienkę)Może zmień mianserynę na mirtazapinę-działa podobnie,a nie powoduje takiej retencji wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×