Skocz do zawartości
Nerwica.com

skutki uboczne - MLEKOTOK


Gość rafka

Rekomendowane odpowiedzi

Posta kieruje raczej do kobiet. A dokładnie mi chodzi o skutek uboczny czyli - mlekotok.

Czy u którejś z was wystąpił melotok i po jakim leku.

U mnie był to: Sulpiryd, Rispolept.

Jeśli zacznę brać to chcę zobaczyć na jakie leki tez uważać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli człowiek by ulotki czytał to żadnego leku by nie brał bo zawsze są jakieś przeciwwskazania.

Nic na to nie poradzę że mój organizm tak działa. Może broni się przed tymi lekami.

Wczoraj byłam u lekarza i przepisała mi Sertalinę(Zotral). Mówiłam jej że miałam w po tamtych lekach ''mlekotok''.

Za lek dałam niewiele ponad 10 zł bo poprosiłam o zamiennik.

Czuję taką kwasotę i chyba mam mlekotok bo jakoś dziwnie się czuję . Jak będę następnym razem to oddam lekarce to da jakiejś babci.

Normalnie mogłabym obce dzieci karmić, ale by się potruły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rany, dziewczyny to jest przerazajace, to co piszecie , mlekotok po lekach

gdybym tego nie miała to by dla mnie to było conajmniej ''dziwne''.

Np. po Sulpirydzie dopiero wtedy zauważyłam jak na piżamie miałam plamy.

Podwyższają ''prolaktynę'' i dlatego.

Po odstawieniu leku ''mlekotok'' przechodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję taką kwasotę i chyba mam mlekotok bo jakoś dziwnie się czuję .

Rafka ,chyba ,czy na pewno? Bo jeśli już, to zapewne nie po sertalinie.To jedyny z SSRI ,który nie podwyższa poziomu prolaktyny,której nadmiar może powodować mlekotok. Znam osobę ( kobieta) ,której sulpiryd bardzo pomaga ,dodaje energii i rannego kopa. Mlekotoku jeszcze nie doświadczyła ,ale jak doświadczy ( ewentualnie ) wtedy będzie brała bromergon i też( nawet przy sulpirydzie ) mlekotok przejdzie . Na wszystko są patenty, trzeba tylko szukać.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, przecież ty c... nie masz :shock:

 

Jest napisane na temat mlekotoku w ulotce. Jestem na dawce 50 mg. Coś tam się pojawiło, ale nieznacznie.

To na razie 1 tydzień. Na początku chciało mi się wymiotować, mam powiększone źrenice, nawet trochę schudłam, teraz jest o.k.

Jak ma się ''mlekotok'' to nie ma się okresu. Więc jeszcze poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, przecież ty c... nie masz :shock:

 

Jest napisane na temat mlekotoku w ulotce. Jestem na dawce 50 mg. Coś tam się pojawiło, ale nieznacznie.

To na razie 1 tydzień. Na początku chciało mi się wymiotować, mam powiększone źrenice, nawet trochę schudłam, teraz jest o.k.

Jak ma się ''mlekotok'' to nie ma się okresu. Więc jeszcze poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W leczeniu depresji kobitki maja przechlapane, jak nie mlekotok to jakies plamienia - ja biore Mirtor, ktory mial nie powodowac zadnych zaburzen miesiączkowania a tu lipa. Wlasnie rozwazam leczenie hormonalne ... - zajefajnie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku miałam takie wrażenie, że będę miała po ''sertalinie'' mlekotok bo dziwnie się czułam.

Ale coś mi się tam pojawiło, nieznaczna ilość. Wiec raczej nie jest tak jak po sulpirydzie. Bo po tym to jak kobieta karmiąca. Coś tak czuję że sertalinę odłożę bo mam problemy ze snem chyba, że przepisze mi coś na sen.

Plusem jest to sertalina rozjaśnia mi umysł nie jestem taka przymulona, ale zaś poda na serce,tiki mięśni.

Czasem jest więcej negatywnych skutków niż pozytywnych. A chciałabym wyleczyć się do końca a nie przerywać. Musze pogadać z lekarzem aby dobrał mi odpowiednie leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posta kieruje raczej do kobiet. A dokładnie mi chodzi o skutek uboczny czyli - mlekotok.

Czy u którejś z was wystąpił melotok i po jakim leku.

U mnie był to: Sulpiryd, Rispolept.

Jeśli zacznę brać to chcę zobaczyć na jakie leki tez uważać.

 

 

Ja miałam mlekotok i strasznie pociłam się po Rispolepcie. Gdy zrezygnowałam z Rispoleptu i w zamian zaczęłam brać Zolafren, to owszem nie miałam mlekotoku, ale za to jeszcze szybciej tyłam :(:( . Teraz myślę o zmianie na Ketrel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×