Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nudności - jaki lek pomoże?Wątek zbiorczy


mist

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osob, ktore juz przestaly brac Lexapro. Czy w trakcie odstawiania leku wystepowaly u was nudnosci/wymioty? Bo wiem, ze jest to normalny efekt uboczny przy tego typu lekach, ale raczej w pierwszych tygodniach stosowania. Ja od tygodnia biore polowe mojej normalnej dawki, za 3 dni koncze juz definitywnie ostatnie opakowanie. I od kilku dni mecza mnie wlasnie nudnosci i wymioty. Niestety regularnie pale :oops: I wczoraj zwymiotowalam po zapaleniu papierosa... dzisiaj z kolei, bo poczulam zapach kosza na smieci :shock: Generalnie piszac wlasnie te slowa tez mam nudnosci.

 

Czy myslicie, ze to kwestia odstawiania leku? Czy tez powinnam szukac innej przyczyny? Zreszta nie wiem jakiej, biore tabletki, wiec to chyba nie ciaza? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc,

 

ja jestem wlasnie w czasie odstawiania, przez jakis czas bralam 5, a teraz biore juz miesiac 2.5 i tak jeszcze miesiac a potem koniec. Nie mam ciagle moze nudnosci, ale rzeczywiscie od czasu do czasu pojawiaja sie. Moze to kwestia reakcji na lek, nie wiem. Jak na razie nie ma poprawy w tym temacie :( Przepraszam, ze nie moge napisac nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam takie przeboje z zapachami ,co sie potem okazało ze jestem właśnie w ciąży.

 

Myśle ze Chyba by nie było takich problemów przy odstawianiu ,mam taką nadzieje bo mnie odstawianie leków tez kiedyś czeka i myśle ze nie będe wymiotować(bo to nie przyjemne jest)

 

A tak jeszcze o tej ciązy to tak właśnie jest jak sie jest ,że człowiek jest wrażliwy na zapachy i wymiotuje

 

Pozdrawiam i poradz moze się lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas mam tak ze jak sie budze rano to mam nudnosci, np przez miesiac codziennie mam nudnosci po przebudzeniu.

Pozniej jest przerwa kilka miesiecy i znowu to samo.

 

Jak sobie z takim czyms radzic? Wydaje mi sie ze to przez nerwy, przed braniem jakichkolwiek leków na nerwice mialem tak codziennie a gdy zaczalem brac - przeszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vomitusheel

krople doustne roztwor 30ml

to homeopatyczny lek,ale na mnie

zawsze doskonale działa i to już po chwili.....

 

-- 04 lut 2012, 14:17 --

 

Thazek a co masz tam w tym składzie tych ziół to co pisales na dziennych?mnie jest niedobrze od rana....zazylem te krople...i jakos jest.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek no wiem to jest lekarstwo

wiec musi takie byc z poczatku jak zaczalem pic swoje mieszanki,az mnie trzepało i wiesz co?po tygodniu chlupalem bez obrzydzenia.Organizm sie przystosował.....

Najlepiej kiedys mialem chińskie zIółka...dałem za to kupę kasy...no to tez byla irydolog..one byly zmiksowane w takich małych woreczkach w proszku.....

To było dopiero świństwo!!!!!!

Ohyda!!!!!az na samo wspomnienie mnie trzepie.....Zerowy rezultat!!po tyg.wyladowaly w smieciach.....150zl za miesia+wizyta 100...br.......nigdy wiecej.....takze z czasem bedzie tylko lepiej:)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, Wiem ;) dlatego piję na siłę i po trochu i tak jak piszesz muszę się przyzwyczaić ;)

już drugą szklankę tego wypiłem i jeszcze jedna mnie czeka wieczorem.

Na szczęście moje obawy minęły i jak na razie nie rzygam i nie sram 8) no tak myślę,że nic mi nie będzie bo pewnie po pierwszej szklance by mnie pocisło :mrgreen:

a wypiłem drugą więc źle nie ma. Na pełny efekt muszę czekać dwa tygodnie zobaczymy...

Więc 19_latek, spróbuj jakichś ziół na to bo mi nic na to pomóc nie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek kup ten lek homeopatyczny o ktorym pisalem wyprobuj moze akurat dla mnie rewelacja...juz mi lepiej a bylo ciezko....przy atakach lekowych mam nudnosci...straszne..to jest meka.....

 

-- 04 lut 2012, 15:30 --

 

Hm...no tez jedne wywalilem bo doszlem do wniosku ze spedze na kiblu reszte zycia..:D....lukrecja to chyba byla.....

 

-- 04 lut 2012, 15:32 --

 

Ziele rzepiku...to tez nie moje klimaty...reszta jkjos przeszla.:D...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×