Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam o radę pytam


WszystkoBezSensu

Rekomendowane odpowiedzi

chciałabym wiedzieć czy od neurologa moge dostać receptę na jakieś leki na nerwicę/depresję. w Pon mam wizytę u neurologa (pryw) moja pierwsza wizyta.. myślę że mam nerwicę..nie będę pisac o objawach bo mam te wszystkie o których wszyscy tu wypisują. . idę do neurologa z inna rzeczą ale akurat skoro jest okazja.. bo na prywatna wizytę u psychiatry czy psychologa czeka się na pewno miesiącami a mi jest potrzebna pomoc od zaraz a kasa tez mi sie już niedługo od tego wszystkiego skończy. Prosze o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba prędzej u lekarza pierwszego kontaktu byś dostała... tylko że neurolog raczej i tak Cię wyśle do psychiatry... no i żaden lekarz nie zapisze Ci leków na chorobę którą Ci się wydaje że masz :? tu jest potrzebna rzetelna diagnoza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój internista przepisal mi "belergot" coś w tym stylu..ale rzadko to biorę bo po pierwsze boję się zacząć brac leki uspokajające.. boję się ze się uzależnie i że sama nie będę potrafiła sobie z niczym radzić. ale jednak mimo wszystko wiem że dłużej tak nie można żyć.. kurczę śpieszyy mi się z tym bo pod koniec wakacji wyjeżdżam na długo za granicę.. do tego czasu chcę być ze tak powiem "zabezpieczona" i diagnozą i lekami.. ze tak spytam Lady B jeszcze ile się czeka na wizytę państwową do psychiatry czy psychologa? tak się składa że jestem z Gdańska /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×