Alkohol i inne używki, a leki.Wątek zbiorczy.

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez iamx 29 wrz 2014, 17:22
Gdzieś na początku użytkowniczka Fermina napisała, że podczas nerwicy często się rzuca palenie, bo sie tego boi. Ja mam tak, ze jak siedze sam w domu i zapale to czuje sie strasznie podłamany i jakby lęki mi się nasilały, kiedyś tego nie miałem, dopiero jakos od niecałego roku. Czy miał ktoś coś podobnego?
Stare już nie jare, założyłem nowe: http://www.lastfm.pl/user/iamxiamx

LEWICA WITH LOVE

przez Kalebx3 Gorliwy 29 wrz 2014, 17:34
iamx napisał(a):Gdzieś na początku użytkowniczka Fermina napisała, że podczas nerwicy często się rzuca palenie, bo sie tego boi. Ja mam tak, ze jak siedze sam w domu i zapale to czuje sie strasznie podłamany i jakby lęki mi się nasilały, kiedyś tego nie miałem, dopiero jakos od niecałego roku. Czy miał ktoś coś podobnego?

Ja tak mam . Kiedys zapaliłem i było Ok . Teraz po zapaleniu papierosa nachodzą mnie lęki .Okrutna sprawa.
Staram się nie palić , ale czasem sie zdarzy i ,,, prawdziwa lipa . Nawet jak widze jak inni przy mnie palą to wprodzadza mnie w to w nienajlepszy stan.
Jeżeli PAN domu nie zbuduje,
na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą.
Jeżeli PAN miasta nie ustrzeże,
strażnik czuwa daremnie

Psalm 127

przez iamx 29 wrz 2014, 20:12
No wlaśnie.. Ale jak jestem w towarzystwie + leje sie jakis alkohol to nie odczuwam juz tego.
Stare już nie jare, założyłem nowe: http://www.lastfm.pl/user/iamxiamx

LEWICA WITH LOVE

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lojantka 29 wrz 2014, 20:18
taa, po alko jakoś idzie, nawet przyjemnie się składa, ale zapalić samemu przesrane. ja też dostaję jakiejś nerwówki przeokropnej, dlatego już nie palę
lojantka

przez nerwosol-men 29 wrz 2014, 20:38
pale pije jakieś prochy tez zjadam i żyje :lol:
Załóż wy­god­ne bu­ty, bo masz do przejścia całe życie... Obrazek

http://www.poomoc.pl

przez Kalebx3 Gorliwy 30 wrz 2014, 11:22
iamx napisał(a):No wlaśnie.. Ale jak jestem w towarzystwie + leje sie jakis alkohol to nie odczuwam juz tego.

mam to samo .
jak zapale trawę , to mogę palić tytoń bez żadnych złych konsekwencji ile tylko chcę . Również jak sie naćpam tramalem ,,, nie straszne mi wtedy palenie fajek . Aleeeeeeee na trzeżwo MASAKRA !
Jeżeli PAN domu nie zbuduje,
na próżno się trudzą ci, którzy go wznoszą.
Jeżeli PAN miasta nie ustrzeże,
strażnik czuwa daremnie

Psalm 127

przez zwyklyczlowiek 20 paź 2014, 13:37
Bywa tak i u mnie, dokładnie tak jak napisał iamx, napisałem bywa bo nie jest to nagminne, ale raz było na tyle poważne ze rzuciłem palenie, a raczej zrobiłem sobie przerwę na miesiąc bo niestety zacząłem znów palić, a przydałoby się rzucić bo to nic dobrego.
Pozdrawiam

Będzie dobrze!

przez rosomak89 24 paź 2014, 19:15
Piję (czasem jedno-dwa piwa, czasem piwo, wino, wódka, czyli czym chata bogata), zdarza się to mniej więcej 3-5 razy w miesiącu. Potem oczywiście (po dużych ilościach) mam całkowicie urwany film, okropne kacory i obawy, że "coś mi się tam w mózgu rozpiedroli przez to chlanie", ale jak już spotykam się ze znajomymi i nadarzy się okazja, to nie potrafię się opanować :roll: Wiem, że biorę leki, że nie powinnam, że potem będzie źle, ale po drugim piwie lub drinku te strachy mijają i hulaj dusza piekła nie ma. Cóż, stara, a głupia.
Papieroska zapalę sobie przy alkoholu kilka razy w roku, a jointa raz na ruski rok, więc tych używek nie biorę w ogóle pod uwagę.
F41.2
ale to chyba zbyt oszczędna diagnoza

przez 2004borys 04 lis 2014, 18:44
Ja jak jest okazja to zapijam leki. Ostatnio wypiłem ok 8 piw i pół litra wódki, do tego spaliłem 2 lufki skuna. Na drugi dzień rano prozac + sulpiryd + tranxene i czułem się jak nówka.
sulpiryd 200 mg
fluoksetyna 40 mg
wenlafaksyna 112,5 mg
olanzapina 7,5 mg
klorazepan 20 mg

przez Doberman 06 lis 2014, 18:53
Biorę to gówno (leki) i chlam wino, a jeszcze jakoś nie umarłem.
Doberman

przez lucy1979 06 lis 2014, 18:55
2004borys napisał(a):Ja jak jest okazja to zapijam leki. Ostatnio wypiłem ok 8 piw i pół litra wódki, do tego spaliłem 2 lufki skuna. Na drugi dzień rano prozac + sulpiryd + tranxene i czułem się jak nówka.

Cicho sza, bo zaraz Doberman wyzwie Cie od ćpunów ( ze względu na tego skuna :D ) i wytknie, ze masz psychozy ponarkotykowe.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Doberman 06 lis 2014, 18:57
lucy1979 napisał(a):
2004borys napisał(a):Ja jak jest okazja to zapijam leki. Ostatnio wypiłem ok 8 piw i pół litra wódki, do tego spaliłem 2 lufki skuna. Na drugi dzień rano prozac + sulpiryd + tranxene i czułem się jak nówka.

Cicho sza, bo zaraz Doberman wyzwie Cie od ćpunów ( ze względu na tego skuna :D ) i wytknie, ze masz psychozy ponarkotykowe.

Ehh, a niektórzy dalej nie mogą się ode mnie odczepić. :bezradny: Widać niektórzy potrzebują kozła ofiarnego, żeby się wyładować.
Doberman

przez lucy1979 06 lis 2014, 19:18
Nie marudz, nie marudz :D
Ostatniego Twojego posta nie skomentowałam tak jak sobie życzyles. ( tego o alkoholizmie)
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Doberman 06 lis 2014, 19:20
lucy1979 napisał(a):Nie marudz, nie marudz :D
Ostatniego Twojego posta nie skomentowałam tak jak sobie życzyles. ( tego o alkoholizmie)

To w takim razie prosiłbym, żebyś się maksymalnie hamowała przed chamskimi zaczepkami dotyczącymi moich wypowiedzi.
Doberman

Sortuj wg