Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co możecie zaproponować??


nerwicówka

Rekomendowane odpowiedzi

Co możecie zaproponować,żebym zasugerowała lekarzowi.Zazywałam coaxil,ale głowa boli po nim,przepisał elenium,ale nie pasuje mi ten lek. Chcialam spytac czy znacie jakis podobny do coaxilu,ktory ie wywołuje efektów ubocznych?? Coaxil jest bezpieczny,dobry i nie uzaleznia,ale niestety zaczela mnie głowa po nim bolec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicówka przede wszystkim nie jesteśmy specjalistami. Organizmy są różne więc najwyraźniej musisz próbować innych leków zanim trafisz na tego odpowiedniego. Na to nic nie poradzisz ani Ty ani My. Rozmawiaj o tym, jak się czujesz po lekach z lekarzem. Lepiej skoncentrować się na psychoterapii niż na lekach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to każdy lek inaczej działa na różnych ludzi, zatem musisz sama się przekonać który będzie dobry. Po kolei testować różne. A co Ci nie odpowiada w elenium?

A psychoterapia jest potrzebna. Warto słuchać wszystkiego co powie psycholog. A nie ma co się śmiać z szydełkowania. Różne takie manualne zajęcia pomagają. Nie bez powodu stosuje się takie terapie niekiedy. Zresztą sama na własnym doświadczeniu mówię, że warto czymś się zająć. Jak jest się chorym, to kompletnie nic się nie chce, ale jakieś zabawy w szycie, rysowanie, składanie papieru i takie dziecinne zabawy mogą pomóc na chwilę się oderwać od problemów, psychika wypocznie a umysł nie pozostaje w bezruchu tylko działa. Lepsze to niż przesypianie całych dni, stosowanie używek czy ciągłe leżenie i dołowanie się. Owszem, nie tylko na tym terapia polega. Zapewne psycholog coś jeszcze powiedział, ale zapamiętałaś fakt który mógł go ośmieszyć. A może wcale nie jest to zła osoba. Jeśli jednak kontakt jest kiepski to warto zmienić psychoterapeutę i się nie poddawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×