PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
262
70%

Nie
66
18%

Zaszkodziła
47
13%

Liczba głosów : 375

przez benzowiec84 15 mar 2015, 17:33
magnolia84 napisał(a):casablanca, nie trzeba było brać. Trzeba było się męczyć z czym tam się męczyłaś ;)

-- 15 mar 2015, 16:32 --

benzowiec84 napisał(a):podsumuję : te leki to gówno i tutaj nie ma co dyskutować :D :)

I co? Ludzie, którzy są teraz w czarnej dupie, bo nie mogą wyjść z domu, albo ruszyć się z łóżka mają wywalić je do kosza ?

ładnie pocieszyłaś casablance.

tak wyjebać to w pizdu
paro 40mg .
trazodon
lamotrygina

przez magnolia84 15 mar 2015, 17:34
benzowiec84, do mnie masz pretensje?! Spójrz co sam w kołko wypisujesz! Dziewczyna wyraźnie napisała, że żałuje, że weszła w to bagno więc o co Ci jeszcze chodzi????
magnolia84

przez Patryk29 15 mar 2015, 17:35
magnolia84, Wiem ze masz brac wenle pamietam, tylko teraz nie wiem po co skoro sama napisalas ze bedziesz z niej latem schodzic?? wiec po co brac przez 2 miesiace?? czy tam 3 miesiace, przeczytaj dokladnie co napisalas przed chwila, a potem zwracaj mi uwage.
"Nawet gdyby u twego boku stal sam bóg, zwyciestwo byloby watpliwe"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magnolia84 15 mar 2015, 17:36
Patryk29, zamiast podnoszenia dawki paro, po której mam siniaki i krwawienia wolę włączyć wenlę
magnolia84

przez benzowiec84 15 mar 2015, 17:37
magnolia84 napisał(a):benzowiec84, do mnie masz pretensje?! Spójrz co sam w kołko wypisujesz! Dziewczyna wyraźnie napisała, że żałuje, że weszła w to bagno więc o co Ci jeszcze chodzi????

to może by tak lekarze uprzedzili że tak możę się stać?

a potem ty masz pretensje i się dziwisz że ludzie negują SSRI a neguja właśnie z tego powodu , że lekarze nie uprzedzają co się może stać . ale nie ty napiszesz że "nie trzeba było brać"

-- 15 mar 2015, 16:38 --

wpadłaś we własne sidła i tu się kończy dyskusja z tobą
paro 40mg .
trazodon
lamotrygina

przez tristezza 15 mar 2015, 17:39
magnolia84, męczyłam się ze stanami lękowymi i na to SSRI pomogły. Te leki dają wiele dobrego, ja nie twierdzę że nie. Pomogły mi. Doprowadzają jednak do nieznośnego stanu zobojętnienia.
tristezza

przez magnolia84 15 mar 2015, 17:39
benzowiec84, nie chce mi się już z Tobą dyskutować, bo najpierw czepiasz się mnie, a później zaczynasz od innej strony. Chyba jednak to SSRI by Ci się przydało :pirate:
magnolia84

przez benzowiec84 15 mar 2015, 17:39
powodzenia ze swoimi lekami , mam nadzieje że cię nie dopadnię anhedonia i apatia jak większosci ludzi i że się nie zakręcisz w tych lekach i w miarę szybko odstawisz.

-- 15 mar 2015, 16:40 --

wolę żyć na trzeźwo a nie w serotoninowym "raju" z klapkami na oczach
paro 40mg .
trazodon
lamotrygina

przez magnolia84 15 mar 2015, 17:41
casablanca, napisałaś, że żałujesz, więc odebrałam to jednoznacznie. Nic nie napisałaś, o tym, że Ci pomogły. Co do anhedonii, to piszę to już po raz nie wiem który - mam taką świadomość, że to się zdarza, ale są tu inni, którzy uważają, że to się przydarza KAŻDEMU, a jak nie, to ten ktoś zwyczajnie łże
magnolia84

przez benzowiec84 15 mar 2015, 17:43
magnolia84 napisał(a):benzowiec84, nie chce mi się już z Tobą dyskutować, bo najpierw czepiasz się mnie, a później zaczynasz od innej strony. Chyba jednak to SSRI by Ci się przydało :pirate:

to ty się mnie czepiasz jak neguję SSRI i oświadczam wszem i obec ,dopóki jestem na tym forum będę równał z ziemią te gówniane leki które tylko szkodzą a nie leczą , a ty wtedy się mnie nie czepiaj.
paro 40mg .
trazodon
lamotrygina

przez magnolia84 15 mar 2015, 17:44
benzowiec84, Ty dalej to samo. Klapki to masz Ty i Tobie podobni, o czym wyżej wspomniałam pisząc o Waszym jednostronnym spojrzeniu. Żrę te pieprzone leki nie dla własnego widzi mi się, tylko chcę w miarę normalnie funkcjonować i nawet jeżeli po tych 12 latach kiedyś trafi mnie anhedonia, to wolę to, niż 3 miesięczne nie wychodzenie z domu, czy tracenie przytomności ze strachu i wizyty na SOR!
magnolia84

przez tristezza 15 mar 2015, 17:44
benzowiec84, brałam SSRI 2 lata, niedawno z nich zeszłam, ostatnia była paroksetyna. Teraz biorę trójpierścieniowy Anafranil i kwetiapinę. Nie wiem czy to też nie syf.
tristezza

przez benzowiec84 15 mar 2015, 17:44
jebać ssri tyle w temacie :DD

-- 15 mar 2015, 16:46 --

casablanca napisał(a):benzowiec84, brałam SSRI 2 lata, niedawno z nich zeszłam, ostatnia była paroksetyna. Teraz biorę trójpierścieniowy Anafranil i kwetiapinę. Nie wiem czy to też nie syf.

też syf , ale to trojpierścieniowce nie działają tylko na serotonine . więc lepsze
paro 40mg .
trazodon
lamotrygina

przez Kot_ 15 mar 2015, 17:46
benzowiec84 napisał(a):mi też o to . niech psychiatrzy uświadamiają a nie kłamią że można brać latami bez żadnego ryzkyka uzależnienia,przyzwyczajenia i skutków ubocznych.
jak szkolenia mają finansowane przez firmy farmaceutyczne, to wcale im się nie dziwię, że tak mówią. To ogromy biznes, no ale to było tysiące razy wałkowane na forum.
Najgorzej mnie boli to, że płacę 100 zł za wizytę w renomowanym prywatnym gabinecie, oczekuję za tą kase jakiejś merytorycznej rozmowy, chcę się doradzić, czegoś dowiedzieć np. w sprawie zaburzeń seksualnych, jak to było w moim przypadku, a lekarz mi wciska że to niemożliwe, bo te leki bardzo rzadko takie skutki uboczne powodują. Po czym bierze jakąś książeczkę, duma kilka minut i proponuje mi fluwoksamine :D bo se z tabelki wypatrzył, że pod tym skutkiem ubocznym ten lek ma najmniej plusików.
Zgadzam się z tym, że za takie coś trzeba tych lekarzy jebać ostro za przeproszeniem.
Kot_

Sortuj wg