BAKLOFEN (Baclofen Polpharma, Kemstro, Lioresal)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy baklofen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
22
85%

Nie
3
12%

Zaszkodził
1
4%

Liczba głosów : 26

przez elo 11 lis 2016, 15:57
zajebisty zestaw powiem ale tego klona to troche duzo lykasz - bierzesz go codziennie?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

przez sulpiryd34 11 lis 2016, 19:57
Nie biorę nic osłonowego na wątrobę czy żołądek. Co do clona to mógłbym łykać 12 mg i też by było ok. Mam poważniejszy problem. Po Baclofenie mam BEZŁAD RUCHOWY. Dzisiaj musiałem wołać żonę do łazienki , bo nie mogłem ruszyć ręką , ani nogą. Coś jakby ciarki na całym ciele. Co mam z tym zrobić? Może za duża dawka tego Baclofenu jak na początek stosowania. Miał ktoś z Was podobne objawy? Pomocy !!!
Escitalopram 10 mg
Baclofen 100 mg
Olanzapina 5 mg

przez kofel 11 lis 2016, 21:14
Baklofen zwiotcza mięśnie szkieletowe. Nie ma się co dziwić. Na co go bierzesz? Masz jakąś spastykę mięśni? Ta olanzapina to na sen czy jak? Wydaje mi się, że sam convulex powinien wystarczająco Cię zmulić.
Lakozamid - 2x200mg
Lamotrygina - 2x50mg
Topiramat - 2x150mg
Klonazepam 2mg - doraźnie

'Know your body, know your mind, know your substance.'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sulpiryd34 11 lis 2016, 23:38
Zgadza się, że Baklofen zwiotcza mięśnie szkieletowe, ale nie powinno być takich ostrych reakcji. Od niedawna stwierdzono, że jest genialnym lekiem na alkoholizm dlatego go m.in. zażywam, poza tym w stanach głębokiej depresji potrafi wyciągnąć z najgorszego dołka. Olanzapina na stany psychotyczne - mam czasami niezłe jazdy. Co do convulexu to na padaczkę i właśnie na CHAD. Cholera kiedyś byłem pełnym życia zdrowym człowiekiem, a teraz choroba za chorobą. Ach... co zrobić życie potrafi płatać niezłe figle.
Escitalopram 10 mg
Baclofen 100 mg
Olanzapina 5 mg

przez kofel 11 lis 2016, 23:42
Miałem podobnie. U mnie 1 dzień i życie się spieprzyło. Obrót o 180 stopni. Convulex od dawna bierzesz? Jak na Ciebie działa? Bo są 100x razy lepsze na epi. Z tym, że państwo kochane oszczędza na pacjentach i zamiast dać jakiś fajny lek to dają dziadostwo sprzed 60 lat, eh.
Lakozamid - 2x200mg
Lamotrygina - 2x50mg
Topiramat - 2x150mg
Klonazepam 2mg - doraźnie

'Know your body, know your mind, know your substance.'

przez sulpiryd34 12 lis 2016, 12:59
Convulex zażywam od jakiś 2 lat i od tego czasu nie miałem ataku epilepsji, dlatego jest chyba ok. A co do samopoczucia po nim jest nijak. Nie czuję w ogóle jego działania. Na początku brałem 2x500 mg i tak powoli schodziłem , aż skończyłem na 2x 150 mg.
Escitalopram 10 mg
Baclofen 100 mg
Olanzapina 5 mg

przez elo 12 lis 2016, 14:11
sulpiryd34 napisał(a):Nie biorę nic osłonowego na wątrobę czy żołądek. Co do clona to mógłbym łykać 12 mg i też by było ok. Mam poważniejszy problem. Po Baclofenie mam BEZŁAD RUCHOWY. Dzisiaj musiałem wołać żonę do łazienki , bo nie mogłem ruszyć ręką , ani nogą. Coś jakby ciarki na całym ciele. Co mam z tym zrobić? Może za duża dawka tego Baclofenu jak na początek stosowania. Miał ktoś z Was podobne objawy? Pomocy !!!

ale codziennie? to ile ty paczuszek miesiecznie zuzywasz?
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

przez Kontrast 12 lis 2016, 14:34
Przecież baklo dziala na uczucie/chętkę wypicia w dawkach które sa neurotoksyczne, niebezpieczne dla zdrowia. Reszta dawek dziala ale rośnie tolerancja i zatrzymuje sie to właśnie na pułapie nie bezpiecznym dla zdrowia. A ty nie miałeś padaczki od alkoholu?
Nie znam roli którą gram, wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

przez sulpiryd34 12 lis 2016, 21:56
elo nie wiem , o który lek pytasz , ale jeżeli clonazepam to tak codziennie po 3 tabletki 2 mg - 3 paczuszki miesięcznie , co do baclofenu to zarzucam tabsę co 4 godziny, wychodzi 4 tabletki dziennie czyli niecałe 3 paczki. Kontrast , mój psychiatra wychodzi z założenia - http://www.wiecjestem.us.edu.pl/lek-na- ... uzaleznien, dlatego przepisał mi go na alkoholizm, a lek przy okazji okazał się zbawienny na depresję. Co do padaczki po alkoholu to niemożliwe, bo w okresie jak miałem ataki to nie piłem wcale.
Escitalopram 10 mg
Baclofen 100 mg
Olanzapina 5 mg

przez Pan1karz 20 lis 2016, 19:16
Po jakim czasie mijają skutki uboczne wchodzenia na ten lek? Stosuję się do zaleceń Kaleb'a i dzielę 25mg na 4 części. Jak na razie tylko ból głowy i mdłości. Zacząłem w czwartek.

przez Kalebx3 Gorliwy 20 lis 2016, 20:07
Pan1karz, czyli bierzesz dawkę dzienną 6mg ?
Uboki na tej dawce to góra do 2 tygodni , max 3 ( na pewno nie więcej ). Radziłbym je przetrwać ,,, wielu na tym początkowym etapie zniechęca się do leku przez ów wymienione przez Ciebie uboki ,,, ale stanowczo twierdzę ,że warto je przetrwać i wejść na całego w lek . A On okażę się wdzięcznym specyfikiem .
U mnie nawet "szybkodziałający" metylofenidat na początku powodował wnerwa i wkurwa ,,, ale potem jak rozwinął skrzydła było nadzwyczaj dosłownie pięknie .
Życzę wytrwałości . ;) Trzymam za Ciebie kciuki .
Właśnie te najlepsze leki, zanim pokażą co dobrego potrafią to na początku potrafią mocno zniechęcić . Rzadko bywa ,że potencjalnie dobry i korzystny lek działa super juz od pierwszej dawki .
Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 20 lis 2016, 20:10 przez Kalebx3 Gorliwy, łącznie edytowano 1 raz
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

przez sulpiryd34 20 lis 2016, 20:09
Pan1karz napisał(a):Po jakim czasie mijają skutki uboczne wchodzenia na ten lek? Stosuję się do zaleceń Kaleb'a i dzielę 25mg na 4 części. Jak na razie tylko ból głowy i mdłości. Zacząłem w czwartek.

Ja biorę już ponad 2 tygodnie i skutki uboczne jakoś nie mijają. Brak orgazmów, zasypiam na siedząco nawet nie wiem kiedy, często jestem w stanie pół snu. Ale ja biorę dawkę 4x25 mg. to trochę różnica.

przez Kalebx3 Gorliwy 20 lis 2016, 20:14
4x25 mg. to trochę różnica.

sulpiryd34, dawka spora ,
a mozna zapytać w jakim celu tak siermiężne dawki połykasz skoro jak piszesz przynoszą więcej szkody niz pożytku . Ja to juz na dawce 75mg byłem jak złachmaniony bubel. Najlepsza dla mnie dawka to 25 mg .50 mg wziąłem kilkanaście razy przez 5 lat , a 75 mg dosłownie dwa , trzy razy .
Odpowiednia dawka w przypadku baclo tak samo ważna jak sam lek ;) , przynajmniej u mnie .
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

przez Pan1karz 20 lis 2016, 22:50
Kalebx3 napisał(a):Pan1karz, czyli bierzesz dawkę dzienną 6mg ?
Uboki na tej dawce to góra do 2 tygodni , max 3 ( na pewno nie więcej ). Radziłbym je przetrwać ,,, wielu na tym początkowym etapie zniechęca się do leku przez ów wymienione przez Ciebie uboki ,,, ale stanowczo twierdzę ,że warto je przetrwać i wejść na całego w lek . A On okażę się wdzięcznym specyfikiem .
U mnie nawet "szybkodziałający" metylofenidat na początku powodował wnerwa i wkurwa ,,, ale potem jak rozwinął skrzydła było nadzwyczaj dosłownie pięknie .
Życzę wytrwałości . ;) Trzymam za Ciebie kciuki .
Właśnie te najlepsze leki, zanim pokażą co dobrego potrafią to na początku potrafią mocno zniechęcić . Rzadko bywa ,że potencjalnie dobry i korzystny lek działa super juz od pierwszej dawki .
Pozdrawiam.

Tak, obecnie biorę 6mg na dzień.
W pierwszy dzień zacząłem od połówki (12mg), w następny dzień całą (25mg) - liczyłem, że zadziała od razu jak Fenibut, a tu zonk. Skończyło się na mocnym bólu głowy, gorączce, spaniu i ogólnym otępieniu. Zrobiłem sobie jeden dzień przerwy i od tego momentu grzecznie dawkuję 6mg/dzień. Uboki uciążliwe, ale da się funkcjonować.
Trzymać się tej dawki przez 2-3 tygodnie czy zwiększyć po tygodniu na połówkę tak jak pisałeś kilkanaście stron wstecz?
Dzięki :) Powinienem wytrzymać

sulpiryd34, to konkretną dawkę bierzesz. Ja bym pewnie wylądował na pogotowiu.

Sortuj wg