SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
206
59%

Nie
85
24%

Zaszkodziła
57
16%

Liczba głosów : 348

przez Michuj 29 maja 2012, 22:26
to bardzo niebezpieczny lek. Zażywanie przeważnie kończy się umieraniem, w niewyobrażalnych cierpieniach.
Loża szyderców

przez Lord Cappuccino 29 maja 2012, 22:27
Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Asertin nie jest dla każdego. Przed użyciem zasięgnij rady lekarza.
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

przez *Wiola* 29 maja 2012, 22:30
Michuj, Mad_Scientist, Panwie, trochę powagi :twisted:
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez altman 29 maja 2012, 22:45
dzięki za odpowiedz ,ale to co piszecie ,to chyba z wami tutaj coś jest nie tak ,nie wierze w ani jedno słowo ,które tu jest napisane,jesteście niezle pierdolnieci , w dekiel

przez Michuj 29 maja 2012, 22:46
to chyba z wami tutaj coś jest nie tak

skąd tak daleko idące wnioski?

jesteście nie zle pierdolnieci , w dekiel

:***
Loża szyderców

przez Lord Cappuccino 29 maja 2012, 23:14
Ludzie pierdolnięci na dekiel na forum psychologicznym? Nie no, nie żartuj. Serio? As wywiadu z Ciebie. :P

A tak na serio to Asertin jest zupełnie bezpiecznym lekiem i możesz go brać bez obaw.
Moderator/ R2 - D2

przez ylva 29 maja 2012, 23:59
Ej panowie...to chamskie było. Jak ktoś jest na etapie odchodzenia od zmysłów i zjada go lęk (co? może tak nie mieliście?) to mu nie do śmiechu i takich żartów może się nawet przestraszyć. Jesteśmy na forum, żeby sobie pomagać i się wspierać a nie sobie robić żarty cudzym kosztem. Ręce mi opadły.

Do autorki wątku - zacznij brać Asertin spokojnie i pamiętaj, że przez pierwsze dni możesz się kiepsko czuć - organizm się musi przyzwyczaić do leku.
Asetrin 50 mg 1-0-0

przez Edyedy 30 maja 2012, 10:13
Witam , jestem nowa na tym forum , ale od jakiegoś czasu Was podczytuję i przyznam że wiele informacji mi pomogło zrozumiec przede wszystkim siebie. Leczę się od lutego tego roku na depresję , dzięki temu forum zrozumiałam skąd się biorą moje lęki , nagłe ataki paniki czy strachu takiego że powalał wręcz z nóg.Najpierw zaczełam się leczyc Coaxilem (chyba tak sie to pisze) przez dwa miesiące było bardzo dobrze czułam się pozytywnie zakręcona do tego był jeszcze sedam 3 który biore do tej pory . W pewnym momencie brania coaxilu załapałam dół , zbiegło się to z moją wizytą u psychiatry ,wypisała mi w zamian Asertin 50 , miałam objawy nieporzadane, przetrwałam jakoś , biorę Asertin 19 dzień wraz z sedamem 3 (2xo.5) i na noc polsen bo nie dam rady spac .Czuję się nijak , nie chce mi się śmiac nie chce mi się płakac , generalnie nic mi się nie chce najchętniej siedziała bym w domu , ale niestety muszę mobilizowac wszystkie swoje siły i iśc do pracy , zajmowac sie domem dziecmi ... nie mam pojęcia czy taki stan apatii jest normalny , stałam się wręcz takim troszkę odludkiem , mam obawy przed wypowiedzeniem swego zdania , brak mi odwagi po prostu...czy to tak mają działac te lekarstwa?

przez xanonymous 30 maja 2012, 18:14
Czy mieliście po SSRI (np. Sertralina, Citalopram) luźne stolce albo sraczke, przelewanie w brzuchu? Jak te leki wpływają na wasz układ pokarmowy?

przez ylva 30 maja 2012, 23:02
xanonymous napisał(a):Czy mieliście po SSRI (np. Sertralina, Citalopram) luźne stolce albo sraczke, przelewanie w brzuchu? Jak te leki wpływają na wasz układ pokarmowy?

Ja mam. Ale ni cholery nie wiem, czy to od sertaliny, betablokera, nerwicy czy jakiegoś problemu z przewodem pokarmowym. 12 czerwca gastroskopia :zonk:
Asetrin 50 mg 1-0-0

przez Seraphim 31 maja 2012, 01:14
ylva napisał(a):
xanonymous napisał(a):Czy mieliście po SSRI (np. Sertralina, Citalopram) luźne stolce albo sraczke, przelewanie w brzuchu? Jak te leki wpływają na wasz układ pokarmowy?

Ja mam. Ale ni cholery nie wiem, czy to od sertaliny, betablokera, nerwicy czy jakiegoś problemu z przewodem pokarmowym. 12 czerwca gastroskopia :zonk:

ja mam po setalofcie, na 100% to to. sraka jak marzenie ;)

przez Lord Cappuccino 31 maja 2012, 06:19
Może się mylę i to tylko moja pokrętna logika, ale skoro SSRI wpływają na serotoninę, a 90% całej serotoniny jest zlokalizowane w jelitach to korelacja pomiędzy ich zażywaniem, a sraczką wydaje się prawdopodobna. Zauważyłem, że na citalopramie i sertralinie dużo ludzi ma sraczkę i luźne stolce.
Moderator/ R2 - D2

przez xanonymous 31 maja 2012, 09:03
A czy to mija z czasem czy trwa przez całą kuracje? Ile czasu wy już bierzecie sertraline? Dla mnie to skutek uboczny, który jest nie do przyjęcia. Jak brałem citalopram to przez 5 tyg. nie zrobilem normalnego klocka, teraz biore ponad tydzień sertraline i też o normalnym klocku mogę zapomnieć :smile: Za to Anafranil jak kiedys bralem to klocek był normalny zarówno pod względem koloru jak i konsystencji :smile: ja akurat bralem male dawki, ale przy wiekszych znowusz mogą być problematyczne zaparcia.

przez Edyedy 01 cze 2012, 09:01
Nie ma to jak ,,gówniane,, tematy...Na mnie lek chyba działa ..od dwóch dni córka uciekła mi z domu a ja jakoś funkcjonuje żeby nie leki była bym już w psychiatryku

Sortuj wg