SULPIRYD (Sulpiryd)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
61
63%

Nie
16
16%

Zaszkodził
20
21%

Liczba głosów : 97

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez kokos7 10 sty 2014, 15:08
Ja mogłem kupić maksymalnie 4 opakowania leku

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ania125 10 sty 2014, 16:11
Witam wszystkich brałam przez ok 2 miesiące sulpiryd na początku było ok ale później pojawił się mlekotok zaburzyła mi się miesiączka i pojawiło mi się dziwne drżenie w głowie już go nie biorę od miesiąca i w ogóle żadnych leków a drżenie nadal mam i boje się że to po tym leku tak mi zostało to możliwe czy to nerwica??

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Lord Cappuccino 10 sty 2014, 16:26
MalaMi1001 napisał(a):
Dark Passenger napisał(a):Niestety posiada skazę
Żartujesz sobie? :mrgreen:

Mówiłem o amisulprydzie, nie o moklobemidzie. I czemu miałbym żartować? Amisulpryd według badań jest najbardziej podnoszącym prolaktynę neuroleptykiem. Jak go brałem kilka miesięcy, mimo że w dawce prodopaminergicznej to mi prolaktynę wystrzeliło w badaniu krwi grubo ponad górną granicę. Gdyby nie ta wada, to brałbym do dziś.
There is no wonder drug, there are only lies...
Nie udzielam porad na pw. Wszelkie inne sprawy mile widziane.
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez wredny 10 sty 2014, 17:31
maniek123321 napisał(a):masz brac rano po 50mg , po tygodniu/dwoch mozesz zwiekszyc dawke o 50mg czyli bezdiesz bral 100mg tez rano.
dawkowanie sie zgadza, 2 tabletki raz dziennie.musi taka dawke wpisac bo inaczej mogli by ci nie wydac 120tabletek w aptece bo mozna tylko na miesiac lub dwa wydac lek.
na zapas ci wypisal, czesto tak robia.

Dzięki. Jednak czy nie wystarczyłoby wypisanie dwóch opakowań, a podczas następnej wizyty, gdy lek będzie działał pozytywnie, zapisanie kolejnych jego ilości? Pozostałe leki dostałem na normalny okres, a tego nieszczęsnego sulpirydu jest tyle, jakbym miał go jeść garściami. Chyba, że chodzi o to, że raz na miesiąc lub dwa można przepisać ten lek i dlatego taka jego ilość, to w takim razie nie było pytania :P

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ania125 10 sty 2014, 18:01
Proszę o odpowiedź czy od brania sulpirydu przez 2 miesiące 50mg na dobę mogło się coś ze mną stać wiem napewno że prolaktyna bardzo się podniosła

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez wieslawpas 10 sty 2014, 20:32
Na co bierze sie ten sulpiryd, czy to jest lek dobry na stany napięcia lęku i pobudzenia??? Podobo ma działane aktywizujace, mnie aktywizacji za bardzo nie potrzeba. W sumie najwieksza zmora to nieustanne napięcie. Może ktoś zna jakiś dorby lek na stany napieć???

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Marian_Paździoch 10 sty 2014, 22:54
wieslawpas, wieslawpas, dziś łyknąłem 25mg baclofenu i zero napięć, a też są one moją zmorą. Co dziwne, ta tabletka baclo eliminuje u mnie napięcie lepiej niż wszystkie psychotropy jakie brałem.
Marian_Paździoch

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez wieslawpas 10 sty 2014, 22:57
Marian_Paździoch, Ale jak taki lek moze zanosić napięcie psychiczne, jak to jest lek na dolegliwości cielesne...???

"Zastosowanie Różne typy skurczów mięśni wywołane uszkodzeniem rdzenia kręgowego"
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=281

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Marian_Paździoch 10 sty 2014, 23:21
Zależy z czego to napięcie u Ciebie wynika. U mnie to napięcie jest psychofizyczne. Sam nie wiem czy psychiczne nakręca fizyczne czy odwrotnie. Baclofen generalnie powoduje porządne wyluzowanie. Warto spróbować, 10zł za 50 tabletek w mocnej dawce to niewiele. A może akurat coś zdziała w tym temacie.
Marian_Paździoch

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ladywind 10 sty 2014, 23:24
Marian_Paździoch, już nie bierzesz serty z miansa?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez wieslawpas 10 sty 2014, 23:34
Marian_Paździoch, To jest lek na recepte???? Pare miesicy temu jeden gosc z forum tez mi napisal ze bierze go na napiecia.

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez Marian_Paździoch 11 sty 2014, 08:28
ladywind, PW.
wieslawpas, na receptę, ale nie jest ciężko go zdobyć. Psychiatra przepisze Ci go prędzej niż benzo
Marian_Paździoch

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez elfrid 11 sty 2014, 09:54
wieslawpas napisał(a):Marian_Paździoch, Ale jak taki lek moze zanosić napięcie psychiczne, jak to jest lek na dolegliwości cielesne...???

"Zastosowanie Różne typy skurczów mięśni wywołane uszkodzeniem rdzenia kręgowego"
http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=281

tak sulpiryd w małych dawkach stosuje się na nerwicę wegetatywną (wiem, że to archaiczne określnie). problemy gastryczne, ściski w głowie itp. Może pomóc solo, lub wspomóc SSRI.
pregabalina, wenlafaksyna

SULPIRYD (Sulpiryd)

przez ewa3700 16 lut 2014, 13:46
Witam wszystkich. Mam pytanie. Czy w niskich dawkach Sulpiryd podnosi dopaminę, czy też ją blokuje. Jaka jest prawda...może tu na forum ktoś obeznany na temat tego leku mnie oświeci. z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Sortuj wg