BROMAZEPAM (Sedam,Lexotan,Lectopam,Lexilium,Rekotnil)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy bromazepam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
23
82%

Nie
3
11%

Zaszkodził
2
7%

Liczba głosów : 28

przez tictac 11 lut 2013, 17:42
Zażywa ktoś jeszcze bromazepam doraźnie ? Ja czuje się po nim dobrze w większych dawkach > 6 mg przy braniu doraźnie jest już reakcja bardzo zauważalna, niestety na drugi dzień ( biorąc na noc ) mimo iż zasypiam jak dziecko i dobrze śpię to rano od jakiegoś czasu po dawce >6mg mam kaca i jestem zakręcony i jakiś taki jak obity po głowie. Po południu już jest ok :) Teraz myślę, spróbować Sulpirydu ( podobno można łączyć w miarę bezpiecznie te 2 leki - jedyne co to większe dawki sulpirydu potęgują działania benzodiazepin).
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez majkel4 10 kwi 2013, 15:33
Witam! Czy przy stosowaniu Bromazepamu (Sedam 6, 3 razy dziennie 1,5mg) można bez obaw rzucań palenie przy użyciu Desmoxanu (Tabex= cytyzyna)??? Proszę o sensowne odpowiedzi.

przez Nika81 10 kwi 2013, 18:24
Mam pytanie czy Lexotan można brać na objawy sercowe i przy niskim ciśnieniu i bardzo złym samopoczuciu?
"Czyż życie nie jest snem, który się śni we śnie"? E.A. Poe

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tictac 23 kwi 2013, 11:40
Witam
Czy ktoś mógł by odsprzedać bromazepam ? ( Sedam/Lexotan)
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez Asia33 28 cze 2013, 23:42
Witam!
Jesten nowa . Porzebuje pomocy, mam nadzieje ze ktoś na forum miał doświadczenia odnosnie odtawiania leku Sedam 3.
Od 7 lat jestem uzalezniona od benzodiazepiny . Sedam 3 zażywam w dwóch dawkach rano i wieczorem po 3mg.
Zdecydowałam się na odwyk na oddziale bo już nie daję sobie rady , jest to dla mnie bardzo trudne ponieważ wiem jak strasznie się przez to przechodzi . Nie wiem czysobie poradzę , bardzo się boję .

-- 29 cze 2013, 22:25 --

jest ktoś na forum kto moze mi odpowiedzieć ?

przez aree1987 13 lip 2013, 16:44
Jak działa to bezno bede je brać poraz pierwszy i w ziwazku z tym mam pytanie jak długo działa ile sie wkręca i czy nie powoduje nadmiernej sennosci?
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez konfidel 13 lip 2013, 17:09
Asia33 napisał(a):Witam!
Jesten nowa . Porzebuje pomocy, mam nadzieje ze ktoś na forum miał doświadczenia odnosnie odtawiania leku Sedam 3.
Od 7 lat jestem uzalezniona od benzodiazepiny . Sedam 3 zażywam w dwóch dawkach rano i wieczorem po 3mg.
Zdecydowałam się na odwyk na oddziale bo już nie daję sobie rady , jest to dla mnie bardzo trudne ponieważ wiem jak strasznie się przez to przechodzi . Nie wiem czysobie poradzę , bardzo się boję .

-- 29 cze 2013, 22:25 --

jest ktoś na forum kto moze mi odpowiedzieć ?

bardzo dobra decyzja gratuluje!

zajrzyj do mojego watku "jak zwalczyłem uzaleznienie krzyżowe"

regularne branie benzodiazepin prowadzi do powaznego uszczerbku na zdrowi. mozna nabyc rowniez otępienia , ktore moze stac sie nieodwracalne co to znaczy dla młodego człowieka nie musze tłumaczyc. po pewnym czasie benzodiazepiny przestaja dzialac jak wczesniej poprzez tolerancje az w koncu przestaja dzialac wogóle tak jak było w moim przypadku. zejscie z benzodiazepin po kilkuletnim zazywaniu to droga przez mękę dlatego bazuja na swoim doswiadczeniu załozyłem watek by Wam pomóc

-- 13 lip 2013, 17:10 --

tictac napisał(a):Witam
Czy ktoś mógł by odsprzedać bromazepam ? ( Sedam/Lexotan)

lekarze juz nie chca przepisywac?

kupno lekow na recepte od drugiej osoby to przestepstwo...

przez Zibstar 13 lip 2013, 22:14
open your mind, chyba że zmiany zaszły u ciebie już za daleko? w wolnym kraju, każdy dorosły człowiek powinien mieć możliwość kupna dowolnego leku bez recepty, no wiem , narażam się lobby

przez greenlight 16 lip 2013, 10:42
aree1987 napisał(a):Jak działa to bezno bede je brać poraz pierwszy i w ziwazku z tym mam pytanie jak długo działa ile sie wkręca i czy nie powoduje nadmiernej sennosci?

Wkręca sie około pół godziny, najpierw etap z sennością przez godzinke a potem bardzo dobre samopoczucie przez okolo 8h :smile: przynajmniej na mnie tak dziala

przez Dżejmson 31 lip 2013, 19:23
Dostałem Sedam do zażycia doraźnie w razie napadu lęku. Czy to lek słabszy czy mocniejszy niż Xanax, Zomiren itp? Mimo ostrej nerwicy lękowej jeszcze pół roku temu, nie miałem do czynienia z benzo prócz jednego razu - wziąłem okruszkę Zomirenu i zamiast się uspokoić, po niecałej minucie dostałem ataku duszności (może zbyt szybko się wchłonął z powodu braku "otoczki" po ukruszeniu tabletki). Dlatego krzywo patrzę na ten Sedam... Jak ze skutkami ubocznymi po bromazepamie?
Dżejmson

przez Kalebx3 Gorliwy 31 lip 2013, 19:48
Jak ze skutkami ubocznymi po bromazepamie?

jak po wszystkich benzo , rozzzlużżżżżniające ;) . Sedam trochę mocniej uzaleznia ( wedlug mnie) , ale co leszego na leki doraznie niż benzodiazepiny? Zjadło się tego w życiu oj zjadło , teraz to tylko czasem i mało , ale jak trzeba to łykam i za długo się nie zastanawiam . Musisz uważać na benzo skoro tak na nie reagujesz i na początku brac małe dawki i sie obserwować. Przeżyjemy Kapcer , niejedno przeżyjemy i będziemy się smiać kiedyś z tych lęków pierdolon++ych.
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

przez *Wiola* 31 lip 2013, 19:53
Dżejm, Ja myślę , że wtedy to nie lek tak zadziałał ale strach ;) Raczej niemożliwe , żebyś po minucie miał taką reakcję i to po okruszku, . Wg mnie sedam silniejszy od xanaxu m ja osobiście go wolę , mniej mnie zamula a działa rozluźniająco , ale jak mówi Kalebx3, silniej uzależnia.,
Moderator

przez Kalebx3 Gorliwy 31 lip 2013, 20:03
Wiola , a jak byś określila zależnośc pomiędzy clonami , sedamem , a xanaxem . Który najlepszy ,najoptymalniejszy ? I z tych trzech co byś wzięła , jakby dawali za darrrrrmo ;)
>>> Nie ma sąsiada co sadził to drzewo
I nie ma sąsiadki co plotła makatki
Zniknął ten stary co chował dolary
W oczach niknie ten świat !!!
>>>

przez *Wiola* 31 lip 2013, 20:06
Kalebx3, U mnie najlepszy był klonik , ale miałam z nim problem kiedyś ;) więc się go już boję . Na 2 miejscu sedam - wg mnie działa podobnie, a xanax na końcu.
Moderator

Sortuj wg