WENLAFAKSYNA (Efectin,Efevelon,Velafax,Velaxin,Alventa)

OPINIE użytkowników na temat leków przepisywanych w leczeniu nerwic, depresji itp.

Czy wenlafaksyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

Tak
225
66%

Nie
87
25%

Zaszkodziła
30
9%

Liczba głosów : 342

przez ILUZJA 25 paź 2016, 20:41
Dziś piaty dzień,na 75mg.z jedzeniem troche lepiej.biegunkę powiadasz:ja mam zupełnie na odwrót.zawsze miałem biegunkę a odkąd biorę wenle biegunka znikła,ale za to ciągle mi się w brzuchu przelewa tak jakby burczy .no,ale nie boli.wracając do wątku.narazie czuje sie niby spokojnie,ale tyka we mnie bomba tylko czekam na mały impuls i odrazu wybucham co najlepsze na wszystko znajduje odpowiedz.jestem mocno pewny siebie tyle,że narazie dostrzegam tylko czyjeś wady i go neguję.a z fizycznych to troche mi duszno i zaburzona gospodarka wodna to co wypiję przelatuje jak przez durszlak.mysle ze to reakcja organizmu na zwiększenie dawki i unormuje się w ciągu paru dni i bedzie lepiej

przez atic 25 paź 2016, 20:53
DOROTA777, dzięki, ja dużo śpie po tej wenli ale na 75mg choc to drugi dzien dopiero to jednak troche jakby lepiej niz na 38 mg.
atic

przez NoMoreDepression 25 paź 2016, 21:42
Zazdroszczę Wam tej energii po wenli, z tego co piszecie działa na Was tak jak na mnie kiedyś efedryna w małych dawkach. Gotowa odpowiedź na wszystko, lekkie rozdrażnienie (czasem to jest pozytywne, przynajmniej jest to jakaś emocja) itp. Na mnie nawet wenla w większych dawkach tak nie chciała działać :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ILUZJA 25 paź 2016, 21:51
Nie no,dzis musze zaaplikować więcej mirty, bo dwie godziny temu zjadłem 30mg. i nic.zastanawia mnie czy to od noradrenaliny czy od adrenaliny bo chyba ona jest za nerwowość odpowiedzialna.może w początkowym stadium szturcha troche beta receptory, a może poprostu wprowadziła lekki chaos w neuronach i się unormuje hm

-- 25 paź 2016, 21:56 --

Ja nigdy na brak energi nie narzekałem wiec mnie mocniej pobudza.a na wenle się zdecydowałem tylko dlatego,ze wyczytałem,że kilka osób dźwignęła z dd i to zadecydowało o dobraniu wenli do mirty

przez DOROTA777 25 paź 2016, 21:59
atic napisał(a):DOROTA777, dzięki, ja dużo śpie po tej wenli ale na 75mg choc to drugi dzien dopiero to jednak troche jakby lepiej niz na 38 mg.

Bardzo się cieszę :great: :great: :great: :great: :great:

-- 25 paź 2016, 22:31 --

Ja biegunek nie miałam na 37,5 nawet jak dwa tabsy wziełam.Pewnie to zbieg okoliczności .Wczoraj zjadłam tylko jogurt a dzis banana i pogoniło mnie.Dziwną zadyszkę odczuwam tak ok godziny potem jest ok.Czasem gdy jestem pochylona i szybko się spionizuję to robi mi sie ciemno przed oczami .To jednak bym raczej zwaliła na brak jedzenia.Łykam potas,magnez bo o nich trzeba pamiętać podczas brania antydepresantów.Jednak Efektin ma bardzo dużo plusów u mnie .Na pewno będzie mi potrzebna większa dawka ,ale posiedzę dłużej na 75.
Aktualnie;Efectin er
Aurorix-syf jakiego jeszcze nie miałam

Zoloft 75,Citronil
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez deoodeoo 26 paź 2016, 09:26
witam pytanie co mi da dodanie wenli do 150 anafranilu i 40 paro oczekuje pobudzenia sprawdzi sie i jaka dawke walic;d

przez Vengence 26 paź 2016, 11:42
deoodeoo napisał(a):witam pytanie co mi da dodanie wenli do 150 anafranilu i 40 paro oczekuje pobudzenia sprawdzi sie i jaka dawke walic;d

Nie wiele ci da jak taka kosa jak anafranil i paro nic ci nie dały, z pewnością istnieje ryzyko ZS, negatywy jakie mogą wystąpić według mnie, pobudzenie, ale nie konstruktywne, czyli muszę coś zrobić bo mnie rozjebie od środka, coś jak po fecie jak za dużo wrzucisz, tylko przy fecie masz nastrój wyjebany w kosmos, przy obniżonym nastroju pobudzenie, może dać wiele złego, choćby agresja, to tak przy dobrych wiatrach, zachowania autodetrukcyjne - w tym próba samobójstwa, nie wiem czy masz myśli samobójcze, jeśli tak to uważaj bo wenla potrafi te myśli zwielokrotnić, podobna sytuacja ma się z natręctwami, wenla działa na noradrenaline, więc tak na 90% będzie dużo gorzej w tych dwóch kwestiach, ja bym nie próbował tego brać tym bardziej, że bierzesz już paro+anfranil, jeżeli chcesz ryzykować przygotuj minimum pakę jakiegoś dobrego benzo, a najlepiej ze 2 paki, powodzenia. :pirate: :twisted:
"Nawet jeśli udało ci się wygrać bitwę, nie oznacza to od razu, że wygrałeś wojnę, depresja ma swoje nawroty"

ODSTĄPIĘ LEKI
obserwowany

przez Grabarz666 26 paź 2016, 11:59
deoodeoo napisał(a):witam pytanie co mi da dodanie wenli do 150 anafranilu i 40 paro...

Zespół serotoninowy :lol:

deoodeoo napisał(a):... oczekuje pobudzenia sprawdzi sie i jaka dawke walic;d

Nie wiem kto cię leczy, ale to jest jakaś kpina...

przez DOROTA777 26 paź 2016, 12:36
Biegunka ustala wiec zapewne zbieg okolicznosci.Dzisiaj wmusilam w siebie kanapke rano i jest ok.
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75,Citronil
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez atic 26 paź 2016, 16:10
DOROTA777, no pewnie zbieg okoliczności, ja nic takiego nie mam.

a macie też tak, że czas subiektywnie szybciej wam płynie na wenli?
kurde natręctwa mi się rozruszały na tej wenli troszkę.
atic

przez DOROTA777 26 paź 2016, 19:00
Ja nie mam.

-- 26 paź 2016, 20:45 --

Chyba będę próbowała za tydzień zwiększyć dawkę.Zobaczę jeszcze przez tydzień.Wszystko jest ok ale tak ok 15 brakuje mi już spida którego mam wcześniej .Od tej mw godziny robię się bardziej nerwowa.Cieszę się bardzo,że z biegunką to przypadek.Na Zolofcie jak byłam to miałam dzień w dzień taką biegunkę,że po prostu woda się ze mnie lała.Jak do tej pory lek Efectin uważam za trafiony.Zobaczymy jak będzie potem.
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75,Citronil
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez ILUZJA 26 paź 2016, 20:59
Witam.jestem w dd, wiec poczucia czasu niemam wogule,ale odrealnienie delikatnie mniejsze.dzis szósty dzień,na 75mg.z jedzeniem durzo lepiej.niemam juz wrażenia stanu podgorączkowego.pobudzenie jest ,ale naturalniejsze i mniej negatywne.czyli szala na plus.zniknęła suchość w ustach z tym,że tak jakby delikatnie mi się chce zębami zgrzytać.żuchwa trochę galopuje,ale do bruksizmu daleko.czyli uboki odchodzą w książkowym czasie.lek narazie oceniam na całkiem całkiem

-- 26 paź 2016, 21:11 --

A ja jednak się chyba na ten trazodon skuszę chociaż na pare dni spawdze jak spisuje się w roli usypiacza bo mirta jakos tam usypia,ale wogule nie czuje jej działania przeciw depresyjnego.do atic na natręctwa to spróbuj mirty ja zawsze sprawdzałem po 10 razy czy dom zamknąłem i gaz zakręciłem a w trakcie brania mirty to znikło o no to drugi jej plus poza usypianiem.tak to słaba jest

przez DOROTA777 27 paź 2016, 00:26
Pewnie ,może na Ciebie podziała dobrze.
Aktualnie;Efectin er

Zoloft 75,Citronil
Cloranxen
Pernazinum
Atarax

przez ILUZJA 27 paź 2016, 11:42
Tak jak czytam o tritico to opinie jak o witaminie C.myślicie jak będę stosował dlugo melatoninę to po odstawieniu,organizm bedzie miał problem z produkowaniem własnej?bo ciężko mam się wyciszyć wieczorem mirta mnie muli,ale jak przed mirta godzinkę łyknę melatoninę to takie odprężenie przychodzi.dziś siódmy dzień kuracji.uboki prawie znikły,ale nastrój narazie w miejscu stoi

Sortuj wg