Skocz do zawartości
Nerwica.com

przeziębienie a nerwica


Justynia

Rekomendowane odpowiedzi

Doskonale Cię rozumiem Justynko.

Dla mnie przeziębienie to katastrofa,a wszystko kręci się wokół mojego nosa.Zatkany nos wywołuje wszystkie oblawy nerwicy,mam wrażenie,że się uduszę,dlatego posiadam różne,różniste specyfiki,którymi się ratuję;

-tabletki na katar

-krople do picia

-jakaś mikstura w saszetkach

-a z kroplami do nosa nie rozstaję się wogóle.

oczywiście staram się nie zachorować,codziennie piję sok z cytryny i jem czosnek.Kompletny świr no nie? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się podłamałam bo jestem przeziębiona (dość mocno) i jakoś tak poczułam się gorzej tzn mam delikatne lęki jestem poddenerwowana, płaczliwa. Czy też tak macie?
Wiesz,ze jak mnie łapie przeziebienie lub jakas grypka to mam tak samo.Na szczescie zdarza sie to bardzo rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak roccola,ja potrafię racjonalnie wytłumaczyc moj stan,ale nie potrafię nad tym zapanować,wpadam poprostu w panikę.

To tak jakbyś komuś kto cierpi na arachnofobię mówiła "to tylko mały pajączek"

Aż mi ciarki przeszły :shock:

Boże jak ja się ich boję :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę z innej beczki.

Jak jestem przeziębiony,to czasem mi to pomaga zapomnieć,w pewnym stopniu,o części swoich lęków.Skupiam się na innych moich dolegliwościach...

Tak apropo-ja mam od dwóch lat silną alergię i nie tak dawno dowiedziałem się,że to choroba przewlekła i może prowadzić do astmy...eeech...ide znowu do lekarza-coś tam się wymyśli pewnie :lol:

 

[ Dodano: Wto Mar 07, 2006 1:04 pm ]

A najbardziej to się obawiam,w moim przypadku,tej pielgrzymki po gabinetach...ale mnie to ostatnio męczy 20h na dobę.

A co do "zwykłego" przeziębienia-to tak szybko mija i samemu można sobie poradzić-tej myśli bym się trzymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nerwica może mieć jakiś wpływ na przeziębienie???

Już od trzech dni mam naprawdę wielki katar.Boli mnie gardło,stawy Gorączki nie mam.Piję syropki itp. a jakoś nic mi się nie poprawia.

Chyba znowu zmuszony jestem wybrać się do lekarza.

Co o tym sądzicie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×