Skocz do zawartości
Nerwica.com

Termin u lekarza.


Magda Lenka188

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku stycznia, dostałam skierowanie do psychiatry. Zadzowniłam aby ustalić termin. Okazało się że najwcześniejszy jest na 12.maja, no coż.. wiedziałam że muszę poczekać. A więc poczekałam.

W czwartek wstałam zestresowana, co powiem psychiatrze ale cieszyłam się że w końcu będę mogła żyć. Normalnie, tak jak wszyscy dookoła mnie, że dam spokój mamie, że nie będę obciążać jej więcej moimi wiadomościami, że dostanę jakąś pomoc. Strasznie się cieszyłam. Weszłyśmy do recepcji, na wejściu przywitała nas bardzo niekompetentna pracownica recepcji, która poinformowała mnie i mame, bardzo nieuprzejmie że termin u nich, trzeba potwierdzić. Tydzień przed przyjściem, a że tego nie zrobiłyśmy przepadł. Chciałam pognieść skierowanie i w nią nim rzucić, ponieważ upierała się jeszcze że poinformowano mnie o tym telefonicznie. Nie, nie poinformowano, bo gdyby tak było, na pewno bym go potwierdziła. Wybiegłam z gabinetu usiadłam na schodach i wyłam, trzęsłam się. Jak można ? Idziesz po pomoc, czekasz na termin prawie pół roku, ledwo co wytrzymujesz i nagle okazuje się że przepadł.. A na kolejny możesz czekać kolejne 4 miesiące, a dodatkowo musisz rozmawiać z tak niepryzjemną osobą. Jestem totalnie w dupie ! Już z niczym sobie nie radzę. Nie mam pojęcia, jak pisać kolejne wypracowania, testy w szkole. Jak znosić praktyki. Jak wytrwać ten czas. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do psychiatry potrzeba skierowanie? Dziwna sprawa, ja tam zawsze na NFZ po prostu wpadałem i zapisywałem się, nie potrzebowałem żadnego skierowania. Co do terminów, to proponuję poszukać innego psychiatry w innej przychodni, u którego terminy są szybsze.

..................

Mieszkasz w Niemczech? Dopiero doczytałem, przepraszam, mój błąd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do psychiatry potrzeba skierowanie? Dziwna sprawa, ja tam zawsze na NFZ po prostu wpadałem i zapisywałem się, nie potrzebowałem żadnego skierowania. Co do terminów, to proponuję poszukać innego psychiatry w innej przychodni, u którego terminy są szybsze.

..................

Mieszkasz w Niemczech? Dopiero doczytałem, przepraszam, mój błąd. ;)

 

Tak mieszkam w Niemczech. Problem w tym ze to przychodnia w ktorej pracuje 10 psychiatrow, i najszybszy termin tutaj. U innych czeka sie ponad 8 miesiecy.. Tragedia. I tak u nas potrzeba skierowania. Taka zasada. A bynajmniej ja dostalam od rodzinnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×