Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to nerwica???


xxcainx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu a dokladniej po zabawie z pewnym narkotykiem obawiam się, że uaktywniła się u mnie nerwica chociaz wczesniej juz jej objawy dawały o sobie znac ale nie były na tyle uciązliwe a mianowicie swojego czasu palilem dużo marihuany ciagle miałem zły humor i nic z tym nie robiłem bo byłem pewny ze gdy skoncze jarac skonczy się problem.. pewnego razu jak sie zjaralem strasznie mnie bolalo serce i od tego czasu czesto gdy wlasnie palilem mialem z nim rozne jazdy po czym jazdy przeszly a ja dalej palilem pozniej mialem przygode z jakims beta ketonem "dopalaczem" cos w stylu mdma i od tej pory jak wstalem rano czułem ze juz jest cos ze mna nie tak chodzi głownie o moje oczy mam takie objawy jak śnieg optyczny w nocy, drganie obrazu w dzien i w nocy, polega ono na tym, że gdy skupie wzrok w jednym miejscu poprostu obraz mi drży do tego męty ciała szklistego (od roku) ale to od wysokiej krótkowzrocznośći jak mniemam bo mam -7 D + astygmatyzm -1.75 i gdy np ide chodnikiem / kostką brukowa to mam wrazenie, że moj mózg nieogarnia tego co widzi tzn chodnika tak jjakby sie zacinało itp. W pracy czesto mam spadki nastroju bo mnie męcza mysli o tym moim wzroku/ drzeniu obrazu i chodze przez to ciągle zdenerwowany i tracee chęc do życia u okulisty byłem ale nic nie stwierdził jedynie zapalenie spojówek które lecze ale cos nie przechodzi ( mam ciagle zaczerwienione lewe oko i piecze) do tego mam światłowstret. Czy to są objawy nerwicy? Dodam ze Marihuany juz nie pale bo nawet nie moge po tej zabawie z tym "mdma" jak próbowałem zapalaic to dostałem takiego bólu gałek ocznych ze to nie było do wytrzymania juz mialem z tym na pogotowie jechac poprostu masakra jakby mi ktos cos wbijal w oko od tyłu przez godzine dwie..na codzien tez mnie troche oczy pobolewaja musze isc z tym do okulisty ale bylem juz u 2 i mowili ze niedoleczone zapalenie spojówek ale to juz trwa 2 miesiace i krople nie pomagaja.. Ktos wie co to moze byc? Nerwica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×