Skocz do zawartości
Nerwica.com

Stres a waga


igutek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Po 2 latach tu wracam. 2 lata temu przezywalam silna nerwice lekowa, ktora udalo mi sie wyleczyc na doslownie dwa rowne lata. Leczylam sie lekami, a gdy lęki ustały zrezygnowałam z psychologa bo poczułam się pewnie. Zejscie z lekow nie bylo dla mnie problemem, zero skutkow odstawiennych. Doszly stresy, leki przed matura, sprzeczki z chlopakiem, depresja taty i mamy mieszanke wybuchowa. Otoz teraz nie boje sie ze umre, ze moje serce mi stanie tylko tego, ze schudne. Ogolnie caly czas odczuwam napiecie. 2 tygodnie temu wazylam sie na czczo i wazylam 44,5 kg. Zwazylam sie wczoraj i wazylam 43,9 kg. Boje sie, ze juz schudlam z wagi, mimo ze moj chlopak powtarza mi ze skoro przez ostatnie 3 dni jadlam 1-2 posilki dziennie, to jak waga ma mi pokazywac wiecej, skoro tym bardziej czesciej chodze do lazienki, wiadomo z jakich powodow. Dodam tez, ze od 3 dni mam okres. Nie mam apetytu, a raczej chyba wmawiam sobie jego brak bo jak wstaje rano to sie zastanawiam czy go bede miala czy nie... A w nocy najbardziej sie denerwuje, bo boje sie kolejnego dnia, i pojawiaja sie glupie mysli, przez co nie moge spac tyle co spalam zawsze. Nie chce wracac do lekow, prosze pomozcie czy ktores z Was mialo takie leki, ale jadlo w miare normalnie i mimo wszystko nie schudlo? Potrzebuje takiego przykladu, bo podejrzewam ze inaczej ciezko mi bedzie sobie wmowic ze tak naprawde nie schudlam. Wchodze caly czas na wage, sprawdzam co i jak... Jestem bardzo drobna, takze kazdy kilogram jest na wage zlota. Pomocy :(

ps. wyczytalam w internecie ze od stresu sie chudnie, i tym bardziej sie boje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×