Skocz do zawartości
Nerwica.com

nasilenie lęków


MARCIN8888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię marcin mam 28 lat w ostatnich dniach wystopiło u mnie mocne nasilenie leków po przepisaniu mi asertin 50 po którym miałem straszne skutki uboczne najgorsze były mocne lęki i uczucie niepokoju.Po 6 dniach przestałem brać ten lek lekarz powiedział że po tak krótkim braniu asertinu moge przestać brać lek bez zmniejszania dawk czyli nagle co moim zdaniem było błędem bo miałem problemy z czuciem , chodzeniem itp. Najgorsze jest to że po odstawienu leku lęki pozostały myslałem że wraz z odstawieniem leku lęki przejdą jednak tak sie nie stało.Jestem wściekły bo mój stan jest o wiele gorszy niz przed braniem tego leku lęki sa silne i odczówam je cały czas a nie jak przed braniem asertinu tylko w danych sytuacjach.Jestem załamany nie mogę sie pozbierać.Moje pytanie jest takie czy ktoś zwas miał podobną sytuacje i czy lęki zmniejszyły sie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marcin, mój pierwszy lek to właśnie był Asertin, również miałam bardzo nasilone lęki i myśli samobójcze, nie dawałam rady i musiałam odstawić. Po około 2-3 tygodniach mi przeszło, mam nadzieję, że u Ciebie będzie podobnie. Trzymaj się tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×