Skocz do zawartości
Nerwica.com

Paniczny lęk ? przed tatuażami


brolly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

to jest chyba jakaś nowość bo nawet po wpisaniu w google nie znalazłem nic podobnego

 

Otóż zmagam się z dość męczącym problemem mianowicie chodzi o tatuaże , zawsze gdy widzę osobę z tatuażem patrzę na niego z pogardą jak na dziwaka jest w nich coś co mnie odrzuca po prostu.

Temat założyłem ponieważ w ostatnim czasie zaczął dotyczyć bezpośrednio mnie , moja dziewczyna chce zrobić sobie tatuaż do tego stopnia że nie wybije jej go z głowy bo to niby jej marzenie .

Prosiłem wręcz błagałem żeby go nie robiła i rozmawiałem z nią wielokrotnie na ten temat , powiedziała że nie zrobi ale i tak będzie o tym mówić co jakiś czas , każda rozmowa kończy się aferą i płaczem a ja jestem na skraju wyczerpania psychicznego.

 

Boje się okropnie że jak się zgodzę to nie będę już na nią patrzył tak jak wtedy zanim zrobiła tatuaż , ten strach jest tak męczący że czasem nie mogę spać w nocy ....

 

 

napiszcie co o tym sądzicie bo mi ręce opadają :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brolly, moze masz zakodowane tak w glowie, ze osoba z tatuazem jest dla Ciebie obrzydliwa. Moze popatrz z innej perpektywy, ze to interesujace rysunki na ciele. Zawsze sie mozesz zglosic do psychologa z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×