Skocz do zawartości
Nerwica.com

boję się upałów


lunia24

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliżaja się mega upały a ja zamiast cieszyć się wakacyjną aurą,drżę z przerażenia smutas.gif Od kilku lat choruję na nerwicę lękową i lato kojarzę tylko i wyłącznie z mąrdęgą...Wystarczy,że 5 min postoję na słońcu czuję osłabienie,serce zaczyna mi walić jak oszalałe a najgorsze są dodatkowe napływy gorąca,mam wtedy wrazenie ze puchną mi jakieś żylki w głowie i dostanę wylewu...dostaję paniki,w żaden sposób nie mogę się wtedy schłodzić,nawet oblewanie zimną wodą mi wtedy nie pomaga,czuję jak bucha ze mnie gorąco.Mam dopiero 25 lat,z zazdrością patrzę na zdrowe,nieposhizowane dziewczyny,ktore całymi dniami mogą wylegiwać się na słońcu smutas.gif Jestem szczupłą osobą,wogóle się nie pocę i może dlatego tak szybko się przegrzewam...nie wiem co robić...POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się ataki paniki nasilają latem, miałam je już wiele lat temu, ale nigdy nie myślałam, że to ataki paniki, myslałam że reakcja na upał. Chyba najlepiej spróbować sobie radzić z nimi tak, jak po prostu z atakami, starać się je "przeżyć" zaakceptować, oddychać głęboko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, no jak to? Od jutra ma już lać, a pojutrze będzie tylko nieco ponad 20 stopni, tak mi wskazuje google. :) Proszę nie odbierać mi nadziei, wiary i miłości. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upaly nakrecaja mi psychoze. Jestem caly spocony, mam problemy z oddychaniem, przez caly czas kaszle, leci mi woda z zatok do gardla, mam zatkany nos. Bije mi mocno serce, mam wrazenie, ze mam goraczke i ze zaraz bede musial wzywac pogotowie! Jestem ledwo zywy!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech przyjda nawalnice, ulewy, gradobicia, traby powietrzne i tornada, niech wyrywa drzewa z korzeniami, niech spadnie metr sniegu, niech ziemia okryje sie lodem i trzaskaja pioruny, niech nastanie wieczna ciemnosc!!!!! I na to jeszcze ruskie rakiety!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.blitzortung.org/Webpages/index.php?lang=pl&page_0=15

zobaczcie jakie burze nadchodza! hurra!!!! :)

 

Ja tez mam duze problemy w upaly. Od razu czuje jakis taki lęk, rozkojarzenie, nie moge normmalnie funkcjonowac :-/

I jak wiem, ze musze gdzies isc, jak jest 30 stopni, to czuje sie tragicznie. Na sloncu tez nie moge spedzac za duzo czasu, zaraz jakos tak dziwnie sie czuje w glowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe no u mnie już pięknie trzasnęły pioruny, nie mogę się doczekać jutrzejszej świeżości... kocham jesienne klimaty, więc to ochłodzenie będzie dla mnie niczym dar od losu <3

 

Jak są takie upały to często nie daję rady jeździć komunikacją miejską, to jest dopiero problem, bo jak tu się ruszyć? Pamiętam że bywały okresy, że wolałam jechać w takim upale rowerem, niż wsiadać do tramwaju... Albo czekałam na taki z klimatyzacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dlatego daje rade jezdzic tylko samochodem z klimatyzajca na full. Najgorsze, ze jak sie tak nagrzeje, to nawet klima nie pomaga, i czekam 30min pod samochodem, zanim wsiade :) a potem i tak ledwo jade...

 

No i juz niby troche chlodniej, ale powiem wam... dalej tak jakos duszno itd. Pewnie paruje to wszystko i takie efekty. No nic, najwazniejsze, ze juz bedzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja teznienawidzę upałów. wtedy mam apogeum leków i zawrotów głowy. najlepsze jest to ,że w te najwieksze teraz upały byłam w Wilnie. mury nagrzane, zero wiatru, a mi nic się nie działo, chyba tylko wtedy jak sobie przypmniałam ,że mamzawroty i mogę sie wywrócić. Za to po powrocie siostra Nerwica mi daje do vivatu! chodze jak cma i trzęśe się w środku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak sie czujecie przed nadchodzaca fala mega-upalow?

Ja przyznam szczerze, ze obawiam sie tego... mi juz jest ciezko przy 30 stopniach, ale co to bedzie np. przy 38?!?!

 

Aaaaa :hide:

 

ledwo mozna oddychac. Trzeba czekac do połowy sierpnia ma byc zimniej :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech napie-rdalaja upały , niech wszystkie poty ze mnie wycisną , niech mnie sponiewierają wyssoką temperaturą, niech sraczki porządnej od nich dostanę , zaoszczędzę na ogrzewaniu chaty . Niech ,,, w mordę jeża , będziemy pomarszczeni od Słońca . Niech koniec świata nadejdzie , a wody wyschną . Niech wszyscy narzekają , a ja mam to w dupie .W DUUUUPIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×