Skocz do zawartości
Nerwica.com

Budzę sie...


haribo190

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś niestety jest jeden z tych dni... Dni kiedy to rano zaczynam otwierać oczy i łapiąc kontakt z rzeczywistością już wiem że ogarnia mnie masakra!!

Co jakiś czas niestety się tak zdarza, nie wiem jak to przełamać, nie wiem jaka jest tego przyczyna (to znaczy wiem - nerwica)

ale dlaczego tak jest że jednego dnia budzę się, wstaję, idę do łazienki, wychodzę z domu, jadę do pracy i dopiero wtedy dociera do mnie że mam większe lub mniejsze objawy, większy lub mniejszy lęk. Dziś niestety, mam masakrę od pierwszego porannego otworzenia oka.... Dla mnie najgorsze są właśnie takie dni, wtedy dzień to jeden wieli atak, nic nie pomaga. Staram się po prostu go przeżyć... Serce wali jak oszalałe, w klatce piersiowej ból i dyskomfort, nogi miękkie w głowie czarne myśli, ale jakoś trzeba funkcjonować. Nic nie pomaga, nic nie przynosi ulgi...

Porażka:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj haribo190 !

 

Jak często masz takie masakryczne dni? Czy leczysz jakoś swoją nerwicę? Bierzesz leki albo/i korzystasz z terapii? Czy zauważyłeś(-aś), w jakich okolicznościach dochodzi do takich masakrycznych pobudek? Czy nie domyślasz się, z czym może się wiązać to, że dochodzi do tych gorszych dni (nie wiem, np. późniejsze położenie się spać, wypicie alkoholu dzień wcześniej, intensywne zmęczenie dnia poprzedniego...)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×