Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam ponownie /// Niestety wracam :(


lukaszhc

Rekomendowane odpowiedzi

No i wracam ... :(

Arketis wiele prób odstawienia ... nie dałem rady...

Nawet jak zmniejszam dawkę do pół tabletki ... kosmos ... czy z arketisu parosektyny jest możliwość wyjść ??

 

Mam do was pytanie ... po okresie jak się człowiek dobrze czuje zapomina jak to jest się źle czuć ...

 

Wieczorami od trzech dni gdy wracam do domu mam napięcia mięśniowe kolana i łokcie ...

Parestazje czyli mrowienia i dziwne czucie na policzkach oraz lęk. niesamowity lęk ze zaraz zemdleję .

Przedwczoraj ten lęk uczucie że zaraz zemdleje połączone z trudnościami z oddychaniem i słabością

Macie tak??

 

Generalnie arketis od roku brałem jak chciałem... czasem pół czasem po tygodniu cała tabletka ....

Człowiek głupieje gdy się lepiej czuje :(:(:(:(

 

Jutro idę do lekarza psychiatry ale niestety do nowego... :( na szczęście mam kartoteke skserowaną

 

Przepraszam za chaotyczną wypowiedz ale tak mam w lęku :(

Generalnie chodzi mi o objawy czy to nerwicy powrotnie ??

 

 

TU ODNOŚNIK DO STAREGO PO)STU Z FORUM z 2012 ROKU

oto-i-moje-wiadectwo-choroby-t33800.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź... :) niejako człowiek w sytuacji pod ścianą czeka na jakikolwiek słowo...

Najlepsze jest to jak rozmawiałem ostatni raz z lekarzem czyli około rok temu . To mówiłem że po arketisie (parosektyna) jestem lepszym człowiekiem I NIE CHCIAŁBYM NIGDY REZYGNOWAĆ Z NIEGO. no ale jak się poczułem lepiej zacząłem zapominać brak w kratkę . Czasem tydzień dwa wcalę by potem cały tydzień po pół tabletce . I mimo jednak brana w kratkę ale jednak brania mogło aż tak zaatakować ?? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×