Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica lękowa i żołądka


asia31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od 5 miesiecy mam dziwne objawy . Zaczelo sie od zapalenia miesnia piersiowego w maju dostalam leki na stawy i antybiotyk. Po 2 dniqch mialam juz problemy z rozmazanym widzeniem oraz straszne mdlosci . Lek7 odstawilam . Lecze sie od ok 5 lat na refluks żołądkowo przelykowy-dwunastniczy . Udalam sie do gastrologa w celu wykonania Gastroskopi . Oczywiscie gastrolog stwierdzil ze mam silna nerwice żołądka . Żołądek caly byl zielony od kwasu . Dostalam leki oraz cos na uspokojenie Sulpiryd w dawce 0,5 tabletki dziennie. Po ok miesiacu mialam egzamin na prawko wiec stres wielki i co ... dostalam mleko w piersiach ! Ginekolog zbadal piersi , piersi czyste bez guza tylko gruczoly mleczne powiekszone tak jak u kobiet karmiacych ! Zrobilam prolaktyne i wyszlo ze jes 5 krotnie wyzsza niz powinna . Podejrzewano guza przysadki mozgowej , zrobilam rezonans magnetyczny i glowa czysta . Stwierdzili ze to prawdopodobnie od Sulpirydu . Odstawilam jestem na bromokornie . Jednak zauwazylam ze jak tylko sie zdenerwuje to mam ataki paniki , ze umieram , placze trzese sie cala wpadam jak w jakis trans nie idzie sie uspokoic , mam straszne mdlosci , wymioty i do tego biegunke . Ogólnie nie wiem dlaczego ale strasznie boje sie i tem przekonana ze napewno mam nowotwor ! Wtedy mam ataki paniki ! Do psychiatey ide dopiero za 2 miesiace ( tak dlugo sie czeka ) . Jestem bardzo rozdrazniona , rozkojazona . Dookola nas tyle sie slyszy o ludziach mlodych i dzieciach umierajacych na nowotwory . Mam 31 lat 5 letnia corek i wspanialego meza od 12 lat . A nie mam sil na walke . Ostatnio przyplatala sie depresja jak uslyszalam ze moge miec guza mózgu. Plakalam calymi dniami , spalam i bylamotepiala . Moze wy doradzicie jak mozna sie wyciszyc ? Wszyscy radza abym sienwyciszyla ale jak mam to zrobic ? Sam8chodem boje sie jezdzic bo mam to rozmazane widzenie , okulista nic nie stwierdzil chodzial badan mialam naprawde duzo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się nakręcasz tym poprzez myslenie i wymyślanie chorób zamiast trzymać sie faktów. To rozmazane widzenie to może efekt skutków ubocznych? Może też by się przydał psycholog by nauczyć sobie radzić z atakami paniki i nauczyć sobie radzić ze strachem przed chorobami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając nerwicę lękową cały czas wmawiamy sobie różne choroby,ja już swoich nie zlicze,zawały serca,nowotwory itp.Jeśli chodzi o wzrok,to często pogarsza się od nerwicy,ja już się do tego przyzwyczaiłem.Masz wizyte za 2 miesiące to długo,poszukaj innego psychiatry na pewno gdzieś pójdzie szybciej,można oszaleć.Na pewno leki uspakające pomogą,ale np z benzo ostrożnie,szybko uzależnia,hydroxyzyna jest najlepsza jeśli chodzi o brak uzależnienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×