Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy ktoś mi może pomóc?


KtosieKow

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż tak. Czuję że powinienem na prawdę udać się do specjalisty, jednak dzieląc się tym pomysłem z moją Mamą, wybija mi to z głowy. Mówi że psycholog/psychiatra nie jest mi potrzebny. Mam 16 lat, ale na prawdę czuję się coraz gorzej. Mam nerwicę lękową ( przeczuwam ) Conocne lęki, boję się zasypiać. Gdy się budze świat jest dla mnie inny. Nie kontroluje tiku Mocnego mrugania oczyma, nie mal zaciskam co kilkanaście sekund, i ciągle szmeram palcami u lewej nogi, Idę spać, z nadzieją że obudzę się i skończy się ten fatalny sen. ale budze się, i czuje się gorzej. Jestem osępły smutny, nie potrafię odczuć jakiejkolwiek emocji. już nie wiem co to znaczy kochać, być radosnym, smutnym. Bardzo mi tego brakuje. nie umiem sobie z tym poradzić. Byłem także przez wakacje w czechach. gdzie dużo przypalałem i sądzę że to z tego. Byłem stałym palaczem, ale z tym skończyłem. Boję się coraz bardziej, że gdy zasnę już się nie obudze, lęk, szybkie bicie serca, ból w klatce piersiowej, gdy zasnę budzę się co godzine i sprawdzam czy nie ma kogoś w pokoju. śnią mi się koszmary. Przeżyłem na prawde wiele, Śmierć bliskich wiele rozsterek, problemów rodzinnych. Jak się z tego dobrze wyleczyć? Co dokładnie mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale czego to są objawy? dodam jeszcze iż, nie potrafię się na niczym skoncentrować. Do nauki mnie jakoś już nie pchnie, Także miałem duże ciśnienie przez wypicie kawy, 200 na 145 potem dzien w dzien mierzyłem ciśnienie, wmawiałem sobie Artymię serca, raka i inne choroby przeszukałem cały internet. Chce być tylko spokojny, a z mamą postaram się dogadać. Czy mam Nerwicę lękową? Odczuwam objawy własnie tej nerwicy jak i zarówno Depersonalizacji/Derealizacji . Chcę tylko dowiedzieć się co to jest, bo bez odpowiedzi, pewnie znów nie zasnę tej nocy z myślą że jestem chory na jakąś chorobę na która na prawde nie jestem chory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KtosieKow musisz udać się do psychologa lub psychiatry. Tylko lekarz może Cię zdiagnozować. Umartwianie się, ciągły strach o własne zdrowie i życie jest charakterystyczne dla nerwicy lękowej. Leczenie zależy od stanu psychicznego. Może wystarczy tylko terapia, a może trzeba będzie włączyć leczenie farmakologiczne. Ale to oceni lekarz. Nie czekaj. Szkoda życia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×