Skocz do zawartości
Nerwica.com

co jest ze mna nie tak!!!!


zalamaniec

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich forumowiczow. mam problem sam ze soba, wydaje mi sie powazny, gdy ide ulica wydaje mi sie, ze mnie tak jakby podrzuca jakby jakis prad przezemnie przechodzil. gdy rozmawiam np z przelozonym mam to samo tyle,ze do tego jeszcze bladze wzrokiem i nie wiem jak sie zachowac. czesto trzęsą mi sie rece. duzo opuszczalem zajec np poniedzialek przed snem utwierdzalem sie w przekonaniu, ze ide na 100% lecz we wtorek rano juz szedlem ale w przeciwna str niz szkola. moj przyjaciel nieraz oberwal ostrymi slowami odemnie, bo bylem przekonania, ze jest niewporzadku, ze mnie obgaduje za plecami itp mimo, ze tak nie bylo. czasem mysle co by bylo gdyby mnie nie bylo juz na swiecie. gdy wstaje rano humor w miare dopisuje, potem sie zamartwiam z roznych powodow... uciekam z problemami w str uzywek na chwile jest lepiej ale co z tego jak ta droga prowadzi do upadku, ktory wydaje mi sie z dnia na dzien blizszy... jak myslicie to jakies moje wymysly, nerwica, depresja, a moze co innego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem raz u psychiatry. rzekomo stwierdzil u mnie nerwice oraz depresje. pale marie. niegdys wiele fety i alkoholu bo dzieki temu zapominalem o wszystkim co mnie dreczylo. cpalem to gowno na umiar i pilem by zapomniec o tym co mnie dreczy ale obiecalem sobie, ze zostane tylko przy paleniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×