Skocz do zawartości
Nerwica.com

co mi jest :((


djmax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam opiszę swoją nerwice która zaczęła się po sylwestrze kiedy wypiłem znaczną ilość alko i kiedy już byłem pijany coś mi odwaliło i spróbowałem dopalacz po tamtym wydarzeniu przez 3 noce nie mogłem spać i miałem cały czas ściski w klatce piersiowej i drętwienie kończyń ale zacząłem brać pramolan który mi pomógł spałem normalnie do momentu gdy trafiłem do szpitala bo mialem ostre kłucie w prawym dolnym boku wyniki ekg b.dobre cukier dobry (wczoraj mierzyłem 106) ciśnienie też dobre okazało się że mam zapalenie wyrostka po operacji nie mogłem spać kolejne 3 noce :evil: w końcu po powrocie do domu zasnąłem i miałem spokój przez pewien czas ponieważ od 3 tygodni co godzine-dwie muszę chodzić do toalety i oddaje duże ilości moczu ale pije ok 2.5-3l płynów dziennie schudłem 5 kg od czasu pobytu w szpitalu mam co róż skurcze serca i robi mi się słabo jak za szybko wstanę a wczoraj na wieczór jak zwykle brałem sporą porcje swoich leków w tym: hydroksyzynę witaminy i lek na zapalenie pęcherza ale co róż zmieniam od 3 tygodni i guzik dają :/ nast. po 15 minutach próbowałem wziąć żurawinę w kapsułkach i stanęła mi w gardle od wczoraj to popijam wodą jem dużo próbowałem skórką od chleba to przepchać i cały czas to mam taka gula czy coś swędząca co jakiś czas kaszle i odbija mi się z żołądka, dodatkowo jestem przeziębiony bo mam katar czy jest możliwość że kapsułka nie wchłonęła się, jak walczyć z napadami nerwowymi boje się że umre albo się uduszę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djmax, nikt Ci na odległość nie powie co się stało i co Ci jest...prawdopodobnie nałożyło się kilka przypadłości. Miałem tak kiedyś w samochodzie. Wymieniany był rozrząd a po tej wymianie auto przestało prawidłowo jeździć. Już chciałem "mordować" mechanika, że zepsuł robotę a okazało się, że zepsuty był pływak w gaźniku, czego mechanik w ogóle nie dotykał. Podobnie zdaje się być u Ciebie - kilka współistniejących problemów (być może uaktywniających się stopniowo, może nawet bez związku ze sobą)...dobrze byłoby porządnie się przebadać, zdiagnozować (ponazywać) i podjąć solidne leczenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jutro idę do psychoterapeuty może mi coś doradzi antybiotyk na zapalenie odstawie bo biore już 4-5 dzien i 0 poprawy jak nie pomoże to urolog i kardiolog ale nie sądze żeby problem dotyczył serca bo kłucia w sercu albo ataki duszności poł. z piskiem w uszach trwaja zwykle do 30 min i są regularnie codziennie o tych samych porach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 dniach mialy dzialac psychoterapeuta zalecil mi pic 1.5 l a nie 2.5 teraz tyle pije od 3 tyg pozatym skoro nie dziala po takim czasie wczewniej urofuraginum i zurawina i tez nic to czas so urologa wczesni2j bylem u internisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×