Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica?;/ depresja?


lolpollol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 22 lata

Rok temu w grudniu ( gdy zaczela sie zima) zaczalem miec dziwne lęki, bałem sie gdzie kolwiek jechac samochodem, gdy jechalem sam bylo ok, ale gdy mial ktos jechac ze mna juz byl wiekszy stres;/ balem sie chodzic do pracy, rozmawiac z ludzmi za ktorymi nie przepadalem... poszedlem do psychologa psychiiatry, pow wtedy ze to nerwica lekowa i przepisal lek "setaloft" bralem go codziennie 1 tabl, po jakims czasie zaczalem duzo lepiej funkcjonowac, chcialem sam walczyc z tym problemem, specialnie chcialem jechac gdzies z kims zeby zmierzac sie z moimi slabosciami, rzucilem calkowicie alkohol wtedy i odwazylem sie nawet tanczyc na trzezwo. Dziewczyna mi tez duzo pomogla wspierajac mnie. Gdy sie poprawialo zszedlem na pol tabletki az wreszscie na zero po paru miesiacach. To wszystko przeszlo jakby zima sie skonczyla, i tu wlasnie jest ten problem... czy to od lekow i mojej silnej woli czy od tej zimy??? Teraz jest to samo;/ mroz przyszedl, spadl snieg i znow mnie to dopadlo;/ jutro mam wizyte u tego psychologa psychiatry co rok temu... czy brac te leki co dawniej bralem? a moze znow po zimie minie i ma tak niby byc co rok? ;/ nie powiem bo nawet mam mysli samobojcze jak pomysle ze co rok mam sie tak meczyc ;/ rok temu po wizycie u psychologa czulem sie "lekki" jakby oczyszczony. Tym razem moze tez tak bedzie. Mam tez slabszy apetyt dzieki czemu nie moge spelniac mojej diety na mase bo cwicze na silowni i chce sie rozwijac. niestety musze odpuscic chyba treningi ;/

Mial ktos moze taki problem lub podobny ze w zime sie dzieja takie rzeczy?

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nerwice trzeba wyleczyć a nie podleczyć. Leczenie trwa nawet kilka lat.... Idź do psychiatry niech ci znowu coś zapisze, tym razem na dłużej.

Co do zimy to faktycznie coś w tym jest, szczegolnie na jesień kiedy robi się za oknem pochmurnie DOPADA nas zle samopoczucie itd... czytalam nawet ze jest coś takiego jak "nerwica niedzielna" polega na tym, że od pon do sob jest dobrze, kiedy czlowiek moze isc do pracy, czyms się zająć itd. w niedziele kiedy nic nie robi źle się czuje ;):great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×