Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pobudka z nerwicą ;/


lulu23

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Zastanawiam mnie jak wygląda u Was nerwicowcy poranek.U mnie to wygląda tak : Wstaję rano,zaczyna robić mi się gorąco,czuję jak nabrzmiewają mi żyły na dłoniach i stopach,puls w granicach 150 (ale nie badam,zeby się dodatkowo nie nakręcać),czuję ucisk w nadbrzuszu,ciężko mi się oddycha,mam do tego uczucie ciśnienia w głowie i spięcia szyi.Nie jestem wtedy w stanie umyć nawet zębów na stojąco.Trwa to od 15 min do pól godziny i zaczynam się cała trząść co u mnie świadczy o tym,że objawy ustają.Dodam,że mam 23 lata i od ok.5 lat choruję na nerwicę.Ostatnie badania(morfologia,cukier,ekg,tsh) robiłam 2 lata temu,wszystko było ok.Moje ciśnienie to na ogół 100/60,które w chwilach napadów paniki i rano wzrasta do 150/90.Czy takie skoki ciśnienia przy nerwicy są niebezpieczne,czy to normalna reakcja organizmu? Czy powinnam brać jakieś leki na to moje 15 minutowe nadciśnienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lulu23, Powinnaś chyba zrobić badania ogólne ponownie ponieważ dawno było robione ,skoki cisnienia w napadzie ataków paniki są częste ,u mnie najgorzej jest rano doł i ciężko jest się ogólnie zebrać wraz z upływem czasu to mija .Bierzesz jakieś leki obecnie?a terapia korzystałaś kiedyś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Zastanawiam mnie jak wygląda u Was nerwicowcy poranek.U mnie to wygląda tak : Wstaję rano,zaczyna robić mi się gorąco,czuję jak nabrzmiewają mi żyły na dłoniach i stopach,puls w granicach 150 (ale nie badam,zeby się dodatkowo nie nakręcać),czuję ucisk w nadbrzuszu,ciężko mi się oddycha,mam do tego uczucie ciśnienia w głowie i spięcia szyi.Nie jestem wtedy w stanie umyć nawet zębów na stojąco.Trwa to od 15 min do pól godziny i zaczynam się cała trząść co u mnie świadczy o tym,że objawy ustają.Dodam,że mam 23 lata i od ok.5 lat choruję na nerwicę.Ostatnie badania(morfologia,cukier,ekg,tsh) robiłam 2 lata temu,wszystko było ok.Moje ciśnienie to na ogół 100/60,które w chwilach napadów paniki i rano wzrasta do 150/90.Czy takie skoki ciśnienia przy nerwicy są niebezpieczne,czy to normalna reakcja organizmu? Czy powinnam brać jakieś leki na to moje 15 minutowe nadciśnienie?

 

Badania trzeba zrobić zeby wykluczyć choroby organiczne. Morfologie robiłas 2 lata temu a tak naprawdę w ciagu krótkiego czasu moze sie zmienić. Badalas tarczyce?? Zakwaszeńie organizmu ?? Pasożyty?? Itd itp. Powiem tak patrząc na swoją nerwice zaczynam powatpiewac ze zdrowy silny organizm moze sie od tak nabawił nerwicy. Musi byc jakieś podłoże ... Uwarunkowania genetyczne. Mnie bolal brzuch , w końcu nabawilem sie nerwicy , a na końcu okazało sie ze to wszystko przez to co jadłem. Nietolerancja pokarmowa, zakwaszeńie organizmu, teraz czekam na wyniki badań na celiakie.

Co do mechanizmów działania organizmu w czasie nerwicy dobrze opisał wszystko Grzegorz Szaffer na swojej www. Www.szaffer.pl - to jest strona która powinna byc Biblia dla ludzi chorych na nerwice. Facet nie jest lekarzem, ale uparł sie ze wyleczy sie sam z nerwicy. Podszedł do tematu bardzo profesjonalnie ... Lekarze mówią ze to jedyna strona w internecie , która mozna uznać za profesjonalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×