Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zmiany w życiu a zmniejszenie objaów


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie osobno dzieje się życie, osobno jestem ja. Przestałem bym uczestnikiem własnego życia, wszystko dzieje się samo z siebie. Czasem marzę o idealnych warunkach a w oczach i tak jestem nieszczęśliwy. Z resztą nawet teraz nie mam złych warunków, mam rodzinę, jednego kolegę ze szkoły, jednego przyjaciela, mam gdzie mieszkać, dostęp do luksusowych niegdyś rzeczy, jak te przedmioty których brakowało jeszcze ze 30 lat temu. Dla niektórych raj. A i tak czuję się wrakiem człowieka. Bo problem nie leży w życiu, ale w stanie świadomości. A ten trudno zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To życie nie ma żadnego wpływu na Twoje ja?

Jest cała masa ludzi którzy maja rodzine dzieci, domy luks samochody i tez maja nerwice.

Bo to tak naprawde jest kwestia wyparcie emocji w objaw, a jak walczsz z objawem to nie wiesz co zmienić w życiu. Moge sobie wypbrazic stutacjw ktorej ojciec dziesięciorga dzieci traci prace i nie ma za co wykarmić rodziny. No i wpada biedaczyna w frustracje. A przecież ma rodzine i przyjacół ... no to jaka nerwica?

 

Piszesz tak jakbyś doszedl do wniosku, że osignaleś już wszytko, że już nie ma żadnych innych pragnień, że nie ma co zmieniać.

Tylko czasami jakoś tak sie dziwnie sklada, że od tego zwyklego życia, wydarzeń w nim zwiększają się objawy... a przecież powinny brać się z powietrza...

bo nerwica sobie a życie sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×