Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moje spostrzezenia i pytania


Perepak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam choruje na nerwice od 2 lat od roku zacząłem sie leczyc .Po paru nieudanych lekach przepisano mi Perazin ,po nim poczulem sie lepiej lecz to jeszcze nie to .

Około 3 miesiace temu cwiczylem na silowni i poczulem iz czuje sie normalnie czyli zadnych ciepłot napiecia miesni itp hmm pomyslalem ze dobrze mi to robi nie zaglebiajac sie w ten temat cwiczylem dalej .Czas wakacji dalem sobie spokoj ,niedawno pomyslalem iz znowu zaczne i co sie stalo ,znowu czulem sie dobrze ,poczytając kilka artykułów okazalo sie iz cwiczenia wyzwalają serotonine w mozgu ktorej widocznie mi brakuje (Polecam ten sposob) .Moje pierwsze pytanie jest takie czy nerwica powoduje spadek ilosci serotoniny w mozgu ? czy moze depresja (niewiem czy lekarz dobrze postawil diagnoze) ? .Czy perazin to lek ktory podwyzszy jej ilość ?

Jak sie ma branie Tauryny ktora jest razem z kretyną w suplementach dla nerwicy ? podobno obniza poziom serotoniny , przestać ją brać ? jednak nie zauwazylem jakies zmiany po zazyciu .

 

Troche duzo pytan ale mam nadzieje iz uda mi sie znalesc odpowiedzi ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam choruje na nerwice od 2 lat od roku zacząłem sie leczyc .Po paru nieudanych lekach przepisano mi Perazin ,po nim poczulem sie lepiej lecz to jeszcze nie to .

Wiesz co - poczytaj sobie ulotkę http://www.doz.pl/leki/p4807-Perazin nerwicy nie leczy się lekami. Leki tylko łagodzą objawy nerwicy i wspomagają jej leczenie terapią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×