Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nagłe ataki paniki


buszujacywtrawie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Choruję od lat, przy czym w ostatnich miesiącach epizod tzw. dużej depresji z epizodem psychotycznym doprowadził mnie do zerwania psychoterapii i odwiedzenia gabinetu psychiatry. Zażywam następujące leki: Zolafren dwa razy dziennie, propranolol 2 razy dziennie., haloperidol 20 kropli na noc, magnez plus b6, anafranil 75 mg 1/2 w południe 75 mg na noc. Od jakiegos tygodnia mam niestety ataki paniki, trwają mniej więcej nie dłużej niż kilka minut, ale są wyczerpujące. Aha jeszcze doraźnie biorę amitryptylinę. Co może być powodem takich ataków paniki, powiem tylko że jestetm trudnym przypadkiem bo na zaburzenia lękowe cierpię od 12 roku życia a teraz mam 31 lat

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , ja nie wiem czy moge sie zaliczyc i '' podpiac '' do Waszego problemu , ale mam pewne objawy ataków leku i paniki.. u mnie powodowane to jest sytuacjami spolecznymi , objawia sie totalnym trzeseniem sie calego ciala , bardzo przyspieszona akcja serca , brakiem sliny w ustach .. czuje i slysze jak krew pulsuje w zylach.. mam wrazenie ze serce wyskoczy mi z klatki piersiowej i zacznie sie ze mnie smiac ze sie tak zdenerwowalam :P to oczywiscie zart , a jednak rzadko kiedy jest mi w takich sytuacjach do smiechu... to powoduje , ze rezygnuje z wielu rzeczy w moim zyciu.. mam problem ze zrobieniem zakupow.. moge je robic tylko w malych sklepach , gdzie nie ma tak duzej ilosci ludzi... ten stres mnie wykancza.. potem nastepuje samobiczowanie.. katuje sie w myslach oskarzeniami .. jestem dla siebie samej smieszna i zalosna.. po zakupach , ktore trwaja 2 godziny , bo boje sie podejsc do kasy , wracam do domu z czterema bulkami , siadam i placze.. to mnie wykancza.. nie wiem jak sobie z tym poradzic.. PROSZĘ O POMOC!! doradzcie co moge z tym zrobic ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*]

Witam wszystkich. Choruję od lat, przy czym w ostatnich miesiącach epizod tzw. dużej depresji z epizodem psychotycznym doprowadził mnie do zerwania psychoterapii i odwiedzenia gabinetu psychiatry. Zażywam następujące leki: Zolafren dwa razy dziennie, propranolol 2 razy dziennie., haloperidol 20 kropli na noc, magnez plus b6, anafranil 75 mg 1/2 w południe 75 mg na noc. Od jakiegos tygodnia mam niestety ataki paniki, trwają mniej więcej nie dłużej niż kilka minut, ale są wyczerpujące. Aha jeszcze doraźnie biorę amitryptylinę. Co może być powodem takich ataków paniki, powiem tylko że jestetm trudnym przypadkiem bo na zaburzenia lękowe cierpię od 12 roku życia a teraz mam 31 lat

Pozdrawiam

Też od dziecka męczę się z nerwicą, dzisiaj też miałem atak paniki - uczucie jakby zaraz miało mi coś w głowie ''eksplodować'', najgorsze jest to że działo się to na próbie. Jest to najgorszy objaw nerwicy moim zdaniem, po porządnym ataku mam często też depersonalizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×