Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lekowa a slodycze


JKB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie , czy ktoś z Was spotkał sie ze stwierdzeniem ze jedzenie słodyczy w nerwicy nasila ja, a odstawienie słodyczy powoduje zmniejszenie a nawet ustąpienie objawów ???? Mój kolega był 2 miesiące temu u psychiatry i lekarz kazał odstawić mu całkowicie słodycze. Rezultat jest taki ze kolega z klebka nerwów stał sie zdrowym człowiekiem. Koleżanka która ma depresję , tez mówiła mi ze 0 słodyczy i wtedy objawy są mniejsze.

 

Jkb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez odstawienie cukru objawy nie ustąpią , ale na pewno mogą występować w mniejszym nasileniu . Jak wiadomo cukier podnosi poziom glukozy , co na pewno zwiększa również poziom lęku , ale na całkowite wyleczenie nie ma co liczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja spróbuje nie jeść wogole słodyczy, soków i owoców sobie nie odpuszce- zobaczymy jakie bedą rezultaty.
Odradzam, kiedyś to zrobiłem bo myślałem, że może Candida albicans mnie atakuje stąd to moje zrypane samopoczucie. Ale zamiast się polepszyc pogorszyło się. Nie ma co sobie odmawiać przyjemności życia. Bierzcie przykład z Carlosa, chłop dobrze pisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×