Skocz do zawartości
Nerwica.com

straciłam połowe włosów...


monietta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.. tak jak w tytule nie mam 3/4 włosów..próbowałam już wszytskiego, doslownie!wyniki dobre, witaminy łykam garściami, wizyty u lekarzy i nic!mam zdagnozowana nerwice lękową ale od ponad 7 mcy nie biore leków bo nie musze. wlosy wypadaja od 8 -9mcy w taakich ilościach że za 2 góra 3 mce bede łysa. Mieszkam od roku sama za granicą i myśle ze to może być stres związany z podświadomościa bycia tu samą, ale ogólnie czuje sie dobrze. czy któraś z Was tak miała?czy strace wszystkie włosy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja straciłem juz 3/4 włosów.kiedy się czeszę to na szczotce codziennie zostaje garśc włosów którą potem zdejmuję i wyrzucam do kubła.ludzie mi suszą głowę że wszędzie są moje włosy.w jedzeniu,na dywanie,na ubraniach i znajoma sie boi prać moje rzeczy bo włosy moga zatkac pralkę.chodziłem już do dwóch dermatologów.jeden przepisywał mi wcierke z rycynusem,szampon dermena,zlecał badania TSH,żelazo i morfologię krwi,kiedy krew okazala sie w porządku to bezradnie rozłożył ręce i powiedział że to ze stresu.inny dermatolog przepisał mi wcierkę z kwasem salicylowym.też nic nie daje.najwyżej wyłysieję do reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×