Skocz do zawartości
Nerwica.com

moja nerwica czy to nerwica?


aga3000

Rekomendowane odpowiedzi

witam

podobno mam nerwice sa to lęki trwajace calymi dniami nawet tygodniami czasem tak silne ze nie moge wysiedziec i nie wiem co ze soba robic najgorsze jest to ze nawet leki z grupy benzo nie przynosza mi ulgi.... czy znacie jakies leki ktore mi pomoga? zaczelam brac triccctico i albo czuje sie po nim gorzej albo mam gorszy okres w zyciu juz sama nie wiem czy ten lek moze nasilic leki?

i mam pytanie czy ktos mial tak ze usnal z lekkim lekiem a wybudzil sie z wielkim strachem, cala mokra glowa i dziwnym uczuciem w niej z pulsem 130 i wlaeniem serca? czesto jak nie mam lekow mam dzw2ina glowe... slaba jakas i co raz na pare sekun robi mi sie w niej jakos dziwnie i w tym momencie pojawia sie strach lek.... prosze oodpwoeidz czy taz tak macie... jakie leki wam pomogly bo juz watpie ze bedzie lepiej

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga3000, Też tak miałam. Czasami nawet gorzej, że sama nie potrafiłam sobie poradzić. Bałam się tych napadów lęku i to potęgowało je.

Koniecznie powinnaś iść do psychiatry po diagnozę. Może jakieś lekarstwo również.

Dobrze byłoby, gdybyś z ustaloną diagnozą zwróciła się do psychoterapeuty.

Pozdrawiam :) Kika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej kika :)

dzieki ze sie odezwalas lepiej jesli pogada sie z kims kto tez tak mial ... boje sie tej nerwicy wzialam przed chwila dwa clomazepany i zero ulgi... nie wiem co robic syn ma 8 lat zamiast pomoc mu przy lekcjach poczytac z nim nie moge usiedziec tylko co chila ide do kuchni i pale ciezka nawet zasnac z tym uczuciem. A Ty jak sie taeraz czujesz ? Bralas jakies leki czy cos Ci pomoglo. Meczy mnie to strasznie najgorzej ze tu juz tak poltora miesiaca moze z 5 dni dobrych mialam w tym czasie ... nie wiem czy ten lek triccito nie nasila mojch lekow....

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×