Nerwica, a wzrok

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica, a wzrok

przez Siddhi 13 lis 2012, 23:09
Dzisiaj ogólnie troche o tym rozmawiałem z moim psychologiem i Ona twierdzi, że jest to spowodowane jakims konfliktem wewnetrznym cos tam, że jedna połowka chce życ normalnie ale druga robi wszystko żebym nie wrócił do tego nie zdrowego stanu z przed 7 miesięcy. Cos w tym stylu
:lol: Powiedziała co wiedziała...
Siddhi

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 13 lis 2012, 23:10
a czemu tak uważasz?, ja czytałem duzo w internecie, że wzrok to tez nerwica i co to sa za badnia i gdzie je można zrobić?
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez Siddhi 13 lis 2012, 23:34
Tego typu twierdzenia wydają mi się być zwykłą zasłoną dymną niewiedzy. "Konflikt wewnętrzny" - słowo-wytrych każdego psychoterapeuty, na każdą okazję. Mam raczej niezbyt korzystne zdanie na temat psychologii...ale zawsze mogę nie mieć racji.

ja czytałem duzo w internecie, że wzrok to tez nerwica i co to sa za badnia i gdzie je można zrobić?
No tu masz rację, sam mam (a wcześniej miałem jeszcze większy) problem ze wzrokiem spowodowany nerwicą/napięciem. Ale nie to mnie ruszyło tylko ogólniki, które niewiele wnoszą, a jakimi posługują się psychoterapeuci.
Siddhi

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 13 lis 2012, 23:40
wiesz ja nie jestem terapeuta mówie tylko co mi powiedziała, a jakie masz problemy ze wzrokiem?
Wrażenie, że znane miejsca wydają się obce i przerażające, zamazany spowolniony wzrok,śnieg optyczny, nadwrażliwość na światło(zwłaszcza na sztuczne), otępienie...

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez Siddhi 13 lis 2012, 23:53
Dużo tego było i różnie. Ogólnie krótkowzroczność (choć to też zmienia się z pogodą, samopoczuciem). Poza tym miewałem okresy częstego odczuwania światłowstrętu, ciągłego łzawienia, bólu oczu i takiego ogólnego zmęczenia "materiału". I to są problemy związane bezpośrednio z nerwicą.
Siddhi

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 14 lis 2012, 00:02
yhy wiem o co chodzi, ja mam bardziej, że mi sie wzrok rozmazuje, widzenie jak za mgłą, nadwrazliwośc na sztuczne ostre światło troche widzenie klatkami, śnieg optyczny itp. tez mam tak ,że jak słońce świeci i jest ładna pogoda to jakby mniej mnie ten wzrok męczył. Długo to juz masz? Ja mam praktycznie non-stop od ponad 7 miesięcy:/

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez Siddhi 14 lis 2012, 00:09
Za długo, parę lat.
Siddhi

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 14 lis 2012, 00:11
o kurde:/ non-stop?

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 14 lis 2012, 00:21
w sumie to sobie zrobie te badania, a co mi tam i tak juz tyle ich robiłem, że dla świetego spokoju nie zaszkodzi tym bardziej, że niedaleko mnie w poznaniu mozna je zrobić. dzieki za info
leonardo Ty robiłes takie badania?

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 14 lis 2012, 00:39
a jakie miałes objawy i co podejrzewasz u siebie?

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez Siddhi 14 lis 2012, 00:40
o kurde:/ non-stop?
Nie do końca, ale często. Było różnie, teraz jest różnie, ale nie będę tego wątku rozwijał... nie chce mi się.
Siddhi

Nerwica, a wzrok

przez Nana13 14 lis 2012, 01:27
U mnie z oczami działy sie istne cuda swego czasu 8)
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

Nerwica, a wzrok

przez bvb25 14 lis 2012, 12:13
Nana13 napisał(a):U mnie z oczami działy sie istne cuda swego czasu 8)

Rozwiń temet jesli możesz

Doraźnie xanax

Nerwica, a wzrok

przez niewypowiedziana 28 lis 2012, 00:44
bvb25, i co robiłeś to badanie VEP?
Bywa, iż sobą zdumiewam siebie.

Sortuj wg