Nerwica lękowa której objawy nasilają się w domu

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Nerwica lękowa której objawy nasilają się w domu

przez SPANISH 13 lut 2012, 23:22
Witam!

Za każdym razem kiedy jestem w domu nasilają się moje objawy nerwicy. Puls wzrasta, niepokój, ból serca, kołotania...itd (Wszyscy wiemy o co chodzi)
Dodatkowo w domu jestem strasznie płaczliwa. Przypadkiem całkiem odkryłam (pojechałam na kilka dni do rodziców) że tam nerwica mi całkowicie przechodzi.
Ostatnio byłam tam tydzień... aż odstawiłam lek obniżający puls, bo nie miałam potrzeby go zażywać. Żadnych bóli, żadnych kołotań, puls 60, śmiałam się, byłam wesoła
i po prostu zdrowa! Wystarczyło, że wróciłam do domu i wszystko wróciło. I dodatkowo własnie płaczę jak głupia, całe dnie, bez żadnej konkretnej przyczyny.
A nie mieszkam sama. Dziwne... czy ktoś z was miał coś podobnego????

Co to oznacza?
Czy powinnam się do rodziców przeprowadzić? @-@
Offline
Posty
8
Dołączył(a)
13 lut 2012, 23:07

Nerwica lękowa której objawy nasilają się w domu

przez zjebnerwicowy 14 lut 2012, 00:51
Trochę intuicyjnie, gdzieś tkwi jakiś problem, który powoduje u Ciebie skok napięcia, gdy jesteś w domu. A co konkretnie, sama musisz sobie odpowiedzieć. Ja miałem coś podobnego pod koniec sesji, dzień ok, wystarczyło tylko, że otworzyłem książkę i bam - niepokój, pot, kołatanie serca, mdłości, itd. Dziwi mnie tylko, że mimo to, dałem radę bez żadnych problemów wszystko całkiem przyzwoicie pozdawać.
Moja walka. Z nerwicą. Nie uznaję kompromisu. Na polu bitwy w starciu o czystość mojego umysłu może zwyciężyć tylko jedna strona, druga musi zostać całkowicie zmiażdżona. Wiem, że wygram. Absolutne unicestwienie nerwicy, oto cel do którego dążę:

http://www.youtube.com/watch?v=6qG1sZhO74A
Offline
Posty
104
Dołączył(a)
06 lut 2012, 21:16

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

Przeskocz do