Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomoc w diagnozie?


konwogniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam sie Dawid mam 20 lat i od miesiaca moje zycie uleglo totalniej zmianie o czym zaraz opowiem.

Mianowicie zaczelo sie tak ze dostalem pare razy jakby ataku serca zwiazanego z kolataniem i upadkiem z sil co wywolalo u mnie straszna panike... Po paru dniach zaczelem czuc dziwne cisnenie w glowie jakby ucisk, jakos inaczej widziec i nie moge ogarnoac co sie dzieje dookola mnie jak dzieje sie pare rzeczy na raz. Bylem strasznie wystraszony ze to cos z sercem wiec po jakims czasie poszedlem z tym do lekarza co bylo bardzo trudne bo nie moglem normalnie funkconowac, zrobil mi badanie ekg i znierzyl cisnienie po czym powiedzial ze wszytko jest wporzadku, uspokoilem sie ale tylo na chwile, Od tego wydarzenia minol juz miesiac a ja ciagle czyje taki jakby ucisk w glowie i widze inaczej czuje sie okropnie zle, wszystko jest mi obojetne, na nic nie mam ochoty najchetniej zasnolbym i sie juz nie obudzil. Mam tez leki. Przestalem sie cieszyc z zycia a wrecz zaczelo mnie ono dreczyc. Nie poznaje siebie i nie daje juz z tym rady.. Moze mi ktos pomoc i zdiagnozowac co ze mna? Tak bardzo chcialbym wiedziec co mi jest zwalczyc to i cieszyc sie zyciem jak dawniej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chyba nie ma lekarza, a nawet jak jest to nic konkretnego Ci nie powie. Musisz po prostu pójść do lekarza, opowiedzieć co się stało i jakie są Twoje obawy. Jak zrobisz EKG, echo i inne badania i wyjdą dobrze, to znaczy, że jesteś zdrowy i Twoje dolegliwości mają inne podłoże. Chyba po prostu musisz czekać i załatwić sprawy z lekarzami, chociaż wiem, że to trudne jak cholera w tym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×