Skocz do zawartości
Nerwica.com

dodatkowe 2,3 szybsze uderzenia serca i spokój


altman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , już nie moge wytrzymać z tym moim sercem ,ja wiem ja cały czas się nakręcam przez te wsłuchiwanie się w siebie ,monitorowanie swojego serca ,praktycznie przez większość dnia cały czas o tym myśle. To takie natretne myśli, ja robie normalnie funkcjonuje ,chodze do pracy ,zajmuje sie domem ,sprzatam , chodze na zakupy,ale jak tylko coś tam mi serduszko mocniej zabije to ja zaraz panikuje , że coś sie dzieje , że arytmia i te sprawy zaraz chodzi mi po głowie , że serce zacznie mi tak walić że nie będe mogła nad tym zapanować ,jak sprawdzam sobie puls to wtedy biore zegarek ,zamykam sie w łazience i licze ile mam uderzen na minute ,i zarazem sprawdzam czy serce bije równo . Masakra ja wiem że ja popadłam w jakąś paranoje . Byłam na 3 tygodniowej terapii ,tzn terapia ta polegała na tym z kąd pojawia się lęk ,jak sobie z nim radzić ,jak nad tym zapanować.Wszystko ładnie pięknie , objawów lękowych podczas trwania tej terapii miałam mało co , nie wsłuchiwałam się tak w swoje serce , teraz jestem po terapii i znów się wsłuchuje ,już mnie to męczy .Przeprowadzam sobie w domu 2 razy dziennie trening autogenny jacobsona schultza to też dostaliśmy na terapii od pani psychoterapeuty ,super sprawa ,pomaga mi sie fajnie odpreżyć , zrelaksować ,wyciszyć swoje wewnętrzne napiecie .Ale chciałam napisać jeszcze 3 słowa o tym swoim nieszczęsnym sercu , otóż zdaża mi się coś takiego , nie mam tego codziennie , raz to jest a raz tego nie mam , takie dodatkowe mocniejsze uderzenie serca , trwa to sekunde i znów bije normalnie ,albo mam coś takiego że nagle mam 2,3 takie dodatkowe szybsze uderzenia i to też trwa dosłownie sekunde i znów jest normalnie , ja przy tym się strasznie schizuje ,byłam u kardiologa ale to byłam chyba we wrześniu ,to jeszcze tego nie miałam , tylko puls miałam taki wysoki , to mi zrobili ekg , ekg wysiłkowe , echo serca , tarczyce też badałam w normie wszystko .Już sama nie wiem co to jest , może mi to ktoś wyjaśnić błagam co mi jest , czy to arytmia ,boje sie jej jak ognia .Bardzo proszę o jakąś rade ,pomoc z waszej strony ,żeby się tym nie przejmować ,że mi to przejdzie , i wszystko będzie tak jak kiedyś .Nawet odstawiłam kawe bo ona podnosi puls ,nie pije też alkoholu bo on też podnosi puls , boje sie nawet pójść na aerobic bo tam tez mi wzrośnie puls . Masakra jakas , kurcze ale sie rozpisałam , prosze o jakas rade , licze na was , ze mnie tak nie zostawicie bez zadnego odezwu z waszej strony , lub czekam na gg 4254619 dzieki :(:uklon: :uklon: :uklon::uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokladnie takie same objawy jak ty chodze po domu i caly czas sprawdzam jak mi serce bije a najgorzej mam raz na jakis czas takie ataki ze serce mi nawala tak szybko ze slysze je w glowie nie dotykajac go robi mi sie slabo i wtedy mam taki lęk ze masakra potem przechodzi ale 3 dni po tym mam zglowy bo caly czas mam mysli "to moze byl zawal "mam chore serce "Coz mi jest tak naprawde nie robilem sobie zadnego ekg ani nic bo moj lekarz rodzinny u ktorego jestem dosc czesto mowil ze nie jest to potrzebne w tak mlodym wieku 17 lat pozatym tetno mam w normie morfologie krwi tez tarczyce tez ok. Tylko u mnie lęki sa spowodowane strachem przed chorobami nie tylko sercem wystarczy ze mam stan podgoraczkowy 37 i juz co 5 min mierze temperature czy nie wzrasta siedze przed tym netem i wyczytuje co mi jest. Sa dni ze czuje sie swietnie ale sa dni kiedy naprawde mam dosc dlatego rozumiem Cie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że to trudne ale musisz opanować ten twój tik sprawdzania pulsu. Kiedyś też miałem na początku mojej nerwicy takie wiksy. Teraz jestem żywym dowodem że można to wszystko zwalczyć. Wejdź na moją stronę w moim opisie i przeczytaj historię. Doświadczenia z sercem to tylko objaw somatyczny nerwicy, więc głowa do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×