Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam Lęk.


zerre123

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chciałbym tu napisać że mam lęk do dziewczyn, myśle że ktoś będzie w stanie mnie zrozumieć, pomoc mi. Mam 18 lat, wiele nałogów - gdy nie byłem od niczego uzależniony byłem normalnym człowiekiem ciekawym życia nie miałem tego problemu, teraz wszystko się zmieniło. Przejdźmy do sytuacji

Stoję z kolegą i jego koleżanką, czuję sie zagubiony, nie potrafie spojrzeć jej w oczy, nie mogę z nią zagadać (nie przychodzi mi żaden temat do rozmowy ) nic stoję kompletnie sparaliżowany ale chciałbym żebym tak nie było czuję sie wtedy tak jakby coś mną kierowało ( chcem a nie moge )

Mam takie podejście do każdej dziewczyny nie ważne czy ona jest ładna, brzydka, gruba, szczupła.

Stało się to gdy 4 lata temu zacząłem palić marihuane. Np: jak idę przez miasto i jest dużo ludzi wtedy mam takie wrażenie że każdy się na mnie gapi czuję się zagubiony i odrazu uciekam w jakąś ciemną bramę lub cichą uliczkę.

Jestem zamknięty w sobie, nie potrafię nikomu powiedzieć o tym (brak mi odwagi), nie piszcie tu żebym szedł do psychologa bo nie pójdę nie mam na to odwagi, mam często myśli samobójcze ( ale to tylko myśli nie byłbym w stanie się zabić) ale czasami jak pomyślę że jakby mnie nie było było by lepiej bo żyję w ciągłym stresie i nie mam sensu do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałabym tego lękiem do dziewczyn , a najwyżej paraliżującą nieśmiałością względem płci przeciwnej . Jesteś jeszcze młody i niepokoi mnie fakt ,że jak piszesz masz już dużo nałogów. Ja radziłabym Ci w pierwszej kolejności zając się wychodzeniem z tych nałogów, tym bardziej ,że jak piszesz przedtem wszystko było o.k. Jak wyjdziesz ze szponów tych złych nawyków ( szczególnie narkotyków) , to być może wszystko się ułoży , twoje kontakty z dziewczynami pewnie też .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×