Skocz do zawartości
Nerwica.com

Związek między wadami zastawki a objawami nerwicy


okpol1006

Rekomendowane odpowiedzi

okpol1006, Zakładałam nawet kiedyś taki wątek:).

Mam wypadanie tylnego płatka zastawki mitralnej. Może to dawać objawy , które opisujesz + kołatania. Jednak nigdzie nie piszą ,że te wady mogą wywoływać nerwicę. Niemniej ponoć bardzo często razem występują. Więc ewidentnie jakiś związek jest, tylko ,że nikt tego nie przyznaje.

 

 

Monika1974, Kardiolodzy to akurat ten problem olewają. Mówią, że wielu ludzi to ma i z tą wadą można żyć ,aż do śmierci :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kardiologu chyba już tu gdzieś pisałem, wziął 135zł, zobaczył moje EKG z przed pół roku które przyniosłem i stwierdził że mam blok prawej odnogi pęczka Hisa, co nie jest tragiczne. Aaaa i osłuchał mnie... I powiedział że serce wali jak dzwon. Nie zrobił echa serca, mimo że miał przyrząd, a ja mu powiedziałem że kilka lat temu wykryto u mnie niedomykalność jakąś podczas ECHO, ale to było koło 2005r więc nie za bardzo pamiętam o co chodziło, bo kazał tylko brać magnez. I jeszcze koło 2003r też w szpitalu coś wykryli na ECHO ale wtedy to w ogóle tylko wspomnieli o tym, nic nie kazali robić. W ogóle od 1997 do 2006 trenowałem ciężko pływanie a później lekkoatletyke, zazwyczaj 2 treningi dziennie, bywały ciężkie jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×