Skocz do zawartości
Nerwica.com

nowy projekt przyczyną lęków


wieslawpas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

No i znowu kolejne obciazenia psychiki. Zajmuje sie marketingiem w brazy turystycznej. Od czterch miesiecy programisci pracowali nad nowa strone internetowa z oferta hoteli w Polsce i za granica. Strona powstala wedlug mojego projeku.

W zeszly poniedziałek zostala uruchomiona. Pierwsza rezerwacja zostala zalozona juz po godzine od uruchomienia strony.

Pozniej przez dwa dni nic. Wczoraj kolejna. W sumie w pierszym tygodniu 3 rezerwacje. Nie powiem, ze jestem rozczarowany, ale

przezywam mocne napiecia nerwowe. Od momentu uruchomienia strony, a w zasadzie pare dni wczesniej zaczalem gorzej sprac - budzci sie po pare razy w nocy. Budzic zbyt wczesnie rano. Jestem rozdrazniony. Mam słabsze lub mocniejsze stany lekowe. Obawiam, sie że projet moze nie wypalic a ja strace prace. Po prare razy na godzine sprawdzam, czy juz jest jakas

nowa rezerwacja i czuje sie jakbym dostal obuchem w głowe kiery widze, że nic nie ma. Zakladam rezerwacje testowa zeby sprawdzic czy wszytko działa. Lęku nie łagodzi świadomość, że to nowy projekt i potrzeba czasu aby się rozkrecił. W moim odzuciu mam dwie opcje - rzucic się w wir pracy nawet po godzinach, żeby efekty przeszły szybciej, albo sprobować się zdystansować i postepowac pragmatycznie i systematyczne. Ciekaw jestem która z tych metod predzej wyprowadzi nie ze stanow lękowych.

 

Wieslaw

 

-- 17 kwi 2011, 19:40 --

 

wypilem dwa piwka i wrzystko w porzadku. Moze tak trzeba zaczynac dzien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×