Skocz do zawartości
Nerwica.com

oddech jak to ciezko brzmi


ozi198

Rekomendowane odpowiedzi

raczej nie dzis jestem po echu serca i jest ok

 

-- Śr lut 23, 2011 10:57 pm --

 

mialem u pulmonologa robiona spirometrie i sa dobre wyniki mialem w przyszlosci problemy z alergia ale nie astme czy z samej nerwicy ktos tez ma problem z oddychaniem hm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie dzis jestem po echu serca i jest ok

 

-- Śr lut 23, 2011 10:57 pm --

 

mialem u pulmonologa robiona spirometrie i sa dobre wyniki mialem w przyszlosci problemy z alergia ale nie astme czy z samej nerwicy ktos tez ma problem z oddychaniem hm?

 

 

Ja byłam u internisty/pulmonologa, który obejrzał prześwietlenie klatki piersiowej i stwierdził, że wszystko jest w porządku i od strony pulmonologicznej nie mogę mieć duszności, potem poszłam do laryngologa, który obejrzał mi krtań i tchawice stwierdzając, że tam też nic mi nie może dolegać, bo nic nie ma niepokojącego. Zrobiłam USG tarczycy - nic. Wszystkie badania krwi - czekam na wyniki. Więc podsumowując nerwica. Ale wiem jak to jest nie móc wziąć pełnego wdechu i myśleć, że zaraz się człowiek udusi... Przechodzę przez to, ale jestem już na lekach i chodzę na psychoterapię, gdyż kłopoty z oddychaniem to jeden z typowych objawów nerwicy lękowej o podłożu wegetatywnym... Jedno jest pocieszające, że jak to nerwica, to człowiek nie udusi się na pewno... Ale nie powiem, żeby zawsze było to w pełni pocieszające, kiedy ma się atak paniki i myśli się, że sie umiera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×