Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomożcie mi


Receptor1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nerwicę lekową i natręctw, od 2 lat mieszkam zupełnie w innym województwie. Nie lubię podróżować sam, czy jeździć do jakiegoś miasta i tak o nocować bez problemu. Mój najlepszy kumpel przeprowadził się do Warszawy i tam pracuje, cały czas chce żebym przyjechał, a ja mam opór i wiem, że nie pojadę, to ja mu mówię, żeby on przyjechał a on nie przyjedzie bo pracuje. I to taka gadka jest. Ja nie umiem za bardzo odmawiać i zawsze mówię,o przyszłości, że niby przyjadę, za tydzień kiedyś, ale jak przychodzi dzień ten w którym mógłym pojechać to po prostu mam lęk.

 

Co mam zrobić? Wiem, że może go to wkurzać i dla niego to mało zrozumiałe jest, ale dla mnie jakbym miał jechać ponad 350km z różnymi przesiadkami, sam, to po prostu odczuwam lęk, szkoda, że nie mam po kolei w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu sytuacja się powtarza, teraz kumpel mnie prosi, żebym przyjechał na jego urodziny, a jak ja miałem wcześniej to się do mnie nie wybierał. Cały czas zapraszam ich do mnie, ale nikt nie kwapi się przyjechać tylko wydzwaniają przyjedź. Ja ani nei mam pieniędzy ani chęci. Co mam robić. Rozmowa przez telefon mnie stresuje, że jestem mało wiarygodny itd. i po prostu nie odbieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×