Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój problem


Matijas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was. Mam 21 lat właśnie skończyłem leczenie w klinice uzależnień. Jestem alkoholikiem, od 4 tygodni umieram codziennie, kłuje mnie serce, pocą mi się ręce, kręci mi się w głowie, często mam przyśpieszony lub wolny puls, ciśnienie skacze. Miałem robione ekg i lekarze mówią że jest ok. Kiedy zakłóje mnie serce boję się że umieram, nie mogę złapać oddechu ale gdy usiądę poodycham spokojnie napije się to atak mija. Lęki są na tyle silne że boję się jechać autem bo boję się że będę miał zawał albo stracę przytomność i spowoduję wypadek, boję się chodzić do pracy, do szkoły, w sumie to wszystkiego się boję bo boję się że tam padnę, jednak staram się wszystko przełamywać choć jest strasznie ciężko. Jak myślicie czy czy to nerwica lękowa?? Na razie lekarze nic o tym nie mówili a żebym im już nie zawracał głowy dali mi skierowanie do kardiologa. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę pogody Ducha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sto procent to nerwica. Ludzie aby pokryć lęk i strach często nadużywają alkoholu. Twój alkoholizm spowodowała nerwica lub choroba pokrewna. W tak młodym wieku nadużywanie alkoholu nie wywoła tak długich objawów abstynenckich. Skontaktuj się z psychiatrą. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×