Skocz do zawartości
Nerwica.com

Podwójne widzenie, zaburzenia ruchu.


poolaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jest to mój pierwszy post , obserwuję forum od jakiegoś czasu aż w końcu postanowiłam napisac o moich objawach które od dłuższego czasu nie dają mi spokoju.

Zacznę od tego że dwa lata temu zdiagnozowano u mnie nerwicę lękową. Epizody lęku nie zdarzały się czesto , bardziej dokuczały mi zawroty głowy, uczucie że zaraz zemdleję itd.

Dwa miesiące temu pojawił się dziwny objaw który wywołał u mnie paniczny lęk trwający kilka dni. Problem polega na tym że jak to stwierdził mój psychiatra napina mi sie jeden mięsięń w oku co powoduje jego przesunięcie względem drugiego oka i podwójne widzenie. Po miesiącu do tego doszło jakby zaburzenie w kontroli nad mięśniami prawych kończyn(jak idę wydaje mi się że prawa noga się za mna dziwnie ciągnie) oraz zaburzenia mówienia. Te objawy poajwiają się jednocześnie i taki "atak" trwa około kilku sekund i pojawia się kilknaście razy dziennie. Zaczęłam psychoterapię w tatmtym miesiącu, oprócz tego biorę Asertin 50 mg ale objawy nie przechodzą. Psychiatra mówi że to nerwica ale boję się że to może być coś neurologicznego.

Czy ktoś z Was spotkał się kiedyś z podobnymi objawami?? Dodam że są uciążliwe ponieważ w trakcie takiego "ataku" nie mogę np. pisać ani nic robić prawą ręką.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam nerwicowców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica ma różne oblicza... Mi niedawno pstrykło coś w głowie i przeszedł mnie prąd w lewej nodze... i też wystraszyłem się że to coś neurologicznego, na drugi dzień zrobiłem EEG i wyszło OK. Moja pani psychiatra powiedziała że nerwica może nawet powodować jakieś czasowe paraliże, albo utrate wzroku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×