Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koszmar 15 latka powraca ! Pomocy !


Lukeeeee

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem już post, w którym mówiłem, że przez kontakt seks. z osobą tej samej płci boję się , ze jestem chory.

Lecz to minęło, ja powiedziałem bratu, że robiłem to z dziewczyną i boję się, ze jestem chory, bo nie powiem mu, ze z mężczyzną przecież, ale to powiedziałem, mu już dawno, wczoraj jak się pokłóciliśmy wszystko wróciło. A za sprawą czegoś takiego, pokazał mi środkowy palec i mówił, ze tyle mi wchodzi, rozpłakałem się,a mama na niego krzyczy, żeby mnie nie wyzywał od pedałów. Później mama do mnie podchodzi, i mówi, a może dlatego się bałeś, ze masz hiva, bo coś robiłeś z facetem. ja wtedy zamarłem, powiedziałem mamie, ze oczywiście, ze nie, a jak wyszła to zacząłem płakać, wszytskie objawy, które powróciły i znowu się sobie przyglądam, jeszcze rodzice mówili mi cały czas, ze jestem przygnębiony, nic mnie nie cieszy, że cały czas siedze w tych chorobach, bo sobie jeszcze wmawiałem innne. Czemu to powróciło a było już tak dobrze, badania krwi wszystko podkreśliły, że jest dobrze. Przecież już tak daleko zaszedłem ?

 

:(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×