Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prosze Was przeczytajcie : (


martula89

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam wczesniej leczona na depresje. Potem sie okazalo ze to prawdopodobnie nerwica lekowa z lekiem spolecznym. Poszlam do lekarza bo czulam sie okropnie-psychiatry. Przepisal mi Alvente Najpierw powiedzial ze mnie zapisze na psychoterapie a jak bedzie gorzej to zebym zaczela brac leki.. W te wakacje dostalam jakiegos załamania nerwowego zaczelam brac alvente. Na poczatku mialam rozne skutki uboczne ale jakos to przeczekalam i jakby zrobilo mi sie troche lepiej zaczelo dzialac po miesiacu. Potem poszlam do lekarza znowu i przepisall mi Jarvis-ponoc to to samo. Jednak dziala na mnie jakos dziwnie.. zwlaszcza teraz .. Czuje sie jak bym byla w jakiejs innej rzeczywistosci.. krytyczne mysli i leki troche sie zmniejszyly ale nie mam tez emocji pozytywnych na dodatek wszystko mnie irytuje i nie mam swojej wrazliwosci.. Czuje sie dziwnie .. juz sama nie wiem co robic: ( Nigdy sie tak nie czulam jakby inna rzeczywistosc jakas: / Az nie umiem tego za bardzo opisac.. Wczoraj nie wzielam tabletki ..w nocy dziwnie sie czulam i nie moglam w ogole spac a dzis od samego rana placze i mam mysli samobojcze... Prosze Was doradzcie co mam robic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie lekarz nic nie wie, to zaczelo sie wczoraj.. Wizyte mam dopiero po nowym roku : / A dodzwonic do lekarza sie tez nie moge: / Dzis drugi dzien nie biore leku .. Pomalunku jak bym wracala do swojego stanu ..Z tym ze czuje jak wracaja mysli pozytywne jak i negatywne a za tym lęki itp. : / Nie wiem co mam robic: /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no tak niestety juz jest z tym lekarzem za duzo chetnych i trzeba czekac, dlatego tak pozno ta wizyta

 

Zadzwonilam do lekarza i stwierdzil ze mam brac nadal te tabletki.. ze to moje subiektywne uczucia .. niby ten stan ma minac ale szczerze to nie podoba mi sie to ... Czy ktos z Was tez tak mial? Taki brak emocji ... i inne patrzenie na swiat.. przez tabletki.. ale chyba nie do konca pozytywne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×