Skocz do zawartości
Nerwica.com

Rzucam leki...


Gość Misiek_NL

Rekomendowane odpowiedzi

Rzucam leki od jutra... jakoś wytrzymam ten okres odstawienny. Przynajmniej nie bĘde musiał się bać zespołu serotoninowego i uzależnienia od benzo :(

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucam leki od jutra... jakoś wytrzymam ten okres odstawienny. Przynajmniej nie bende musiał się bać zespołu serotoninowego i uzależnienia od benzo :(

 

Dlaczego miałbyś dostać zespołu serotoninowego? Jeśli lekarz ustala dawki to nic takiego Ci nie grozi.

A benzo bierze się doraznie, więc dlaczego miałbyś się bać uzależnienia?

Lekarz wie o Twoich zamiarach?

Co bierzesz i jak długo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucam leki od jutra... jakoś wytrzymam ten okres odstawienny. Przynajmniej nie bende musiał się bać zespołu serotoninowego i uzależnienia od benzo :(

 

Dlaczego miałbyś dostać zespołu serotoninowego? Jeśli lekarz ustala dawki to nic takiego Ci nie grozi.

A benzo bierze się doraznie, więc dlaczego miałbyś się bać uzależnienia?

Lekarz wie o Twoich zamiarach?

Co bierzesz i jak długo?

 

Wlasnie...

 

Zespolu serotoninowego moglbys sie obawiac jakbys laczyl 2 X SSRI naraz w duzych dawkach albo bralbys 2-krotna dawke maxymalna (a i tak sa ludzie co biora np 400 Sertraliny i sobie chwala :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak był zły pomysł....

 

Biore

 

Setaloft 100 raz dziennie rano

Sulpiryd 100 raz dziennie po południu

Afobam 0,5 raz dziennie rano i wieczorem w zależności od samopoczucia

 

Naczytałem się ostatnio o zespole serotoninowym i uzależnieniu od benzo i z tąd taki pomysł żeby to odstawić mi wpadł do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL,

Ogladalem ostatnio jakis program na zone reality gdzie facet przyjechal do szpitala bo zle sie poczul, lekarze stwierdzili ze przedawkowal paroxetyne i wpadl w zespol serotoninowy.... tez sie przestraszylem i sie nakrecilem ze tez mi sie to przydazy ale nastepnego dnia mi przeszlo, lekarz mi powiedzial ze nie mam szans na taki przypadek bo biore minimalna dawke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiek_NL,

Ogladalem ostatnio jakis program na zone reality gdzie facet przyjechal do szpitala bo zle sie poczul, lekarze stwierdzili ze przedawkowal paroxetyne i wpadl w zespol serotoninowy.... tez sie przestraszylem i sie nakrecilem ze tez mi sie to przydazy ale nastepnego dnia mi przeszlo, lekarz mi powiedzial ze nie mam szans na taki przypadek bo biore minimalna dawke.

a jaką dawke bierzesz i jak długo. Powiem szczerze, że również boje się zespołu serotoninowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore

 

Setaloft teraz już 50 raz dziennie rano

Sulpiryd 100 raz dziennie po południu

Afobam 0,5 raz dziennie rano i wieczorem w zależności od samopoczucia

 

W zasadzie od 2 lat tylko przedtem afobam brałem dorażnie... i brałem jeszcze elenium 5 dwa razy dziennie rano i wieczorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×